Dinamiskie projekti un veidnes masveida pielāgošanai | Foto portāls

Šabloni un dinamiskie projekti

Viegli veicama liela apjoma projektu pielāgošana

Vietrāži

Vietu aizvietotāji ļauj pielāgot dizainu, izmantojot gan standarta, gan pielāgotus laukus, kurus var viegli aizpildīt, izmantojot CSV vai Excel datus. Šablonos jūsu klienti personalizē šīs vietas turētājus tieši dizaina saskarnē, apstrādājot pasūtījumu un maksājumu. Savukārt dinamiskie projekti ļauj jums ievadīt dinamisku saturu no Excel saraksta, tādējādi ļaujot vienkārši masveidā izveidot personalizētus pasūtījumus. Standarta laukos parasti ir vārdi un adreses, bet pielāgotie lauki var būt jebkādi jūsu definēti lauki, tādējādi atvieglojot unikālu projekta rezultātu katram klientam.

Vairāku adrešu izpilde

Šī funkcija racionalizē dinamisko projektu procesu, ļaujot izplatīt individualizētas projektu kopijas uz konkrētām adresēm. Augšupielādējot CSV failu ar nosūtīšanas informāciju, varat nodrošināt, ka katra unikāli pielāgota drukas kopija efektīvi sasniedz paredzēto saņēmēju, kas ir ideāli piemērots pielāgotu foto produktu plašai izplatīšanai.

Lielapjoma projektu izveide

Dinamisko projektu stūrakmens ir liela apjoma projektu izveide, kas ļauj izveidot daudzas projektu kopijas ar unikāliem datiem no Excel vai CSV. Tas ir ideāli piemērots, lai personalizētu tādus priekšmetus kā kāzu ielūgumi ar katra viesa vārdu, vienkāršojot izveides procesu, automatizējot personalizāciju un izplatīšanu.

Radītājs un adoptētājs (drīzumā)

Šī veidņu svarīga funkcija ļauj izveidot projekta veidni ar fiksētiem un pielāgojamiem elementiem. Dizaineri (radītāji) izveido veidni ar zīmola elementiem un aizvietotājiem, kurus citi (adoptētāji) var aizpildīt ar personīgo saturu. Tas ir īpaši noderīgi uzņēmumiem, kas vēlas piedāvāt zīmola preces, kuras klienti var personalizēt, uzlabojot klientu pieredzi ar individualizētiem produktiem.

CSV datu augšupielāde

Augšupielādējiet strukturētus datus no Excel vai izklājlapām, lai tos varētu izmantot dinamiskos projektos, tādējādi atvieglojot foto produktu masveida pielāgošanu. Šī funkcija ietaupa daudz laika, automatizējot katra projekta eksemplāra personalizēšanu ar unikālu informāciju, piemēram, vārdiem kāzu ielūgumos vai pateicības kartītēs.

Priekšskatījums

Pēc datu augšupielādes šī funkcija ļauj veikt detalizētu visu ģenerēto projekta kopiju priekšskatījumu. Tas ir ļoti svarīgi, lai pārliecinātos, ka katra kopija atbilst dizaina un teksta garuma prasībām, nodrošinot galīgo pārbaudi pirms masveida izveides un izplatīšanas. Šis solis nodrošina, ka galaprodukts pilnībā atbilst jūsu un jūsu klientu vēlmēm.

Sāksim jūsu ceļojumu

Izpētiet Saal Foto portālu: viegli izveidojiet galerijas, projektus un pārdodiet attēlus. Reģistrējieties bez maksas, lai patstāvīgi izpētītu portālu, vai pasūtiet demo versiju, lai saņemtu jūsu darba plūsmai pielāgotu vadītu ekskursiju. Sāciet veidot savu digitālo vitrīnu jau tagad!