Izveidojiet un pārdodiet projektus Photo Portal: Foto grāmatas, kalendārus

Projekti

Izstrādāto produktu spēks

Kolāžu un vairāku attēlu dizains

Izstrādājiet unikālus projektus, izmantojot savus attēlus, lai radītu aizraujošas kolāžas vai vairāku attēlu kompozīcijas. Šī funkcija nodrošina daudzveidīgāku produktu piedāvājumu, ļaujot jums pārdot dizainus, kas ietver vairākus attēlus vienā mākslinieciskā formātā.

Foto grāmatas, kalendāri un daudz kas cits

Paplašiniet savu produktu klāstu ar augstvērtīgiem, pielāgojamiem projektiem, piemēram, fotogrāmatām un kalendāriem. Šie izstrādājumi sniedz klientiem personalizētākas un neaizmirstamākas iespējas, pārsniedzot standarta izdrukas un ietverot jūsu radošo dizainu un kompilācijas darbu.

Dublicēt un konvertēt

Racionalizējiet projektu izveides procesu, dublējot esošos projektus vai konvertējot tos dažādos formātos. Šī elastība ir nenovērtējama, lai izstrādātu variācijas, kas ietver vēlamās modifikācijas, piemēram, alternatīvus izmērus vai apdari. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties atkārtot veiksmīgu projektu citai produktu līnijai vai pielāgot projektu, lai tas atbilstu īpašām klienta vajadzībām, dublēšanas un konvertēšanas funkcijas vienkāršo procesu, nodrošinot, ka varat efektīvi apmierināt dažādas vēlmes, katru reizi nesākot no nulles.

Pievienot galerijām

Bez problēmām integrējiet pielāgotus projektus savās galerijās kopā ar atsevišķiem attēliem. Tas ļauj klientiem apskatīt un iegādāties jūsu unikālās fotogrāmatas, kalendārus vai kolāžas tieši no tās pašas lapas, kurā viņi aplūko jūsu pārējos fotodarbus.

Kopīgojiet savus projektus

Šī funkcija pārveido veidu, kā fotogrāfi sadarbojas ar klientiem, izstrādājot projektus. Tā vietā, lai sūtītu e-pasta vēstules un rīkotu laikietilpīgas tikšanās, kopīgojiet savus foto projektus, piemēram, fotogrāmatas vai kalendārus, tieši klientu atsauksmēm. Klienti var viegli atstāt komentārus, lai ieteiktu izmaiņas vai izteiktu savas vēlmes tieši pašā projektā. Ietaupiet vērtīgu laiku un efektīvāk iesaistiet klientus, padarot katru projektu veiksmīgu sadarbībā.

Īpašie nosacījumi

Plānojat projektu, kam nepieciešama pārdošana lielākos daudzumos? Mūsu platforma ņem vērā jūsu vajadzību pēc liela apjoma pārdošanas, piedāvājot individualizētus piedāvājumus, ja jūsu mērķis ir pārdot vismaz piecas vienības vienā projektā. Dodieties uz konkrētā projekta, kuru plānojat pārdot lielos apjomos, vietni Pārdošanas iestatījumi. Šajos iestatījumos atradīsiet Pieprasīt īpašus nosacījumus pogu, kas paredzēta tieši šim nolūkam. Izmantojiet šo funkciju, lai optimizētu savu pārdošanas stratēģiju lielāka apjoma projektiem.

Sāksim jūsu ceļojumu

Izpētiet Saal Foto portālu: viegli izveidojiet galerijas, projektus un pārdodiet attēlus. Reģistrējieties bez maksas, lai patstāvīgi izpētītu portālu, vai pasūtiet demo versiju, lai saņemtu jūsu darba plūsmai pielāgotu vadītu ekskursiju. Sāciet veidot savu digitālo vitrīnu jau tagad!