Pielāgotas bezmaksas profila lapas: Demonstrējiet galerijas un projektus | Foto portāls

Profila lapa

Parādiet savu stilu un portfolio

Zīmola profila lapa

Nodrošiniet zīmolu URL zem neitrāla photo-portal.shop domēna, kas pielāgojams ar jūsu izvēlēto lapas nosaukumu. Šī saite atvieglo tiešu piekļuvi jūsu publiski pieejamajiem mākslas darbiem un fotogrāfijām, kas ir ideāli piemērotas koplietošanai sociālajos plašsaziņas līdzekļos, tīmekļa vietnē vai izmantojot QR kodus uz vizītkartēm. Racionalizēts veids, kā potenciālos klientus iepazīstināt ar jūsu darbiem.

Informācija un izskata pielāgošana

Pielāgojiet sava profila izskatu, augšupielādējot savu logotipu, izvēloties galveni un pievienojot personīgo darba aprakstu. Iekļaut savu kontaktinformāciju un saites uz sociālo mediju lapām, lai nodrošinātu plašāku savienojamību. Izvēlieties kādu no dažādām veidnēm, kas izstrādātas optimālai attēlošanai gan mobilajās, gan galddatora ierīcēs, uzlabojot savu klātbūtni tiešsaistē.

Galeriju un projektu publicēšana

Papildus konkrētu galeriju vai projektu kopīgošanai ar klientiem integrējiet tos savā galvenajā profila lapā. Kontrolējiet piekļuves iestatījumus, lai nodrošinātu publisku redzamību, vai aizsargājiet tos ar paroli. Šī elastība ļauj jums pārvaldīt, kā jūsu darbi tiek prezentēti un kā tiem var piekļūt plašāka auditorija.

Tiešsaistes portfelis

Pārveidojiet savu profila lapu par dinamisku tiešsaistes portfeli, demonstrējot savu fotogrāfa, ilustratora vai mākslinieka talantu. Viegli organizējiet un kopīgojiet savas kolekcijas, piemērojot ūdenszīmes, lai aizsargātu savu intelektuālo īpašumu. Šī digitālā vitrīna ir elegants risinājums, lai parādītu savus darbus potenciālajiem klientiem un plašākai tiešsaistes sabiedrībai.

Pieteikšanās zona (drīzumā)

Palieliniet drošību un vienkāršojiet piekļuvi, izmantojot īpaši jūsu klientiem pielāgotu pieteikšanās zonu. Ja jūsu klienti pazaudē savu unikālo galerijas URL vai QR kodu, šī funkcija nodrošina vienkāršus un drošus vārtus uz viņu galerijām. Vienkārši pieslēdzoties, viņi atgūst piekļuvi savām aizsargātajām galerijām, nodrošinot netraucētu un drošu pārlūkošanas pieredzi. Šis centralizētais piekļuves punkts vienkāršo navigāciju un pastiprina jūsu koplietojamā satura drošību.

Sāksim jūsu ceļojumu

Izpētiet Saal Foto portālu: viegli izveidojiet galerijas, projektus un pārdodiet attēlus. Reģistrējieties bez maksas, lai patstāvīgi izpētītu portālu, vai pasūtiet demo versiju, lai saņemtu jūsu darba plūsmai pielāgotu vadītu ekskursiju. Sāciet veidot savu digitālo vitrīnu jau tagad!