Pasūtījumu pārvaldība: Apstiprinājumi, norēķini un citas bezmaksas funkcijas

Pasūtījumu pārvaldība

Racionalizēta pasūtījumu izsekošana un kontrole

Pasūtījumu pārvaldība

Iegūstiet vispusīgu ieskatu ar pārskatu par visiem pasūtījumiem, tostarp svarīgāko informāciju, piemēram, pasūtījumu datumiem, numuriem, klientu informāciju, kopējām summām un peļņu. Šī funkcija ļauj efektīvi izsekot un pārvaldīt katru darījumu, sniedzot skaidru pārskatu par pārdošanas aktivitātēm un nodrošinot, ka esat pastāvīgi informēts par klientu pirkumu statusu un informāciju.

Manuāla apstiprināšana (pēc izvēles)

Pārbaudiet un apstipriniet katru pasūtījumu, pirms tas tiek nodots ražošanai. Šis manuālās apstiprināšanas process sniedz jums tiesības pārliecināties, ka katrs pasūtījums atbilst jūsu standartiem, nodrošinot galīgo kvalitātes pārbaudi, garantējot klientu apmierinātību un saglabājot augstas kvalitātes produkciju.

Norēķinu saraksts

Viegli orientējieties savos finanšu pārskatos, izmantojot norēķinu sarakstu, kas sniedz ikmēneša kopsavilkuma pārskatu par jūsu ieņēmumiem. Katrā norēķinu sarakstā ir redzama detalizēta informācija par pasūtījumiem, kas veikti jūsu galerijās, tostarp par gūto peļņu. Maksājumi tiek veikti nākamā mēneša 15. datumā.

Aizstāt attēlus (pēc izvēles)

Optimizējiet savu darbplūsmu, vispirms augšupielādējot nerediģētus un/vai zemas izšķirtspējas attēlus kā priekšskatījumu. Kad saņemsiet pasūtījumu, pirms pasūtījuma veikšanas jums tiks lūgts nomainīt attēlus. Tas ļauj vai nu ietaupīt glabāšanas vietu, vai arī rediģēt tikai tos attēlus, kurus pasūtījis klients. Tas ļauj jums piedāvāt izcilas kvalitātes produktus.

CSV eksports

Viegli eksportējiet savus pasūtījumus un kontaktu sarakstus CSV formātā, lai tos varētu viegli integrēt ar citām sistēmām vai veikt detalizētu analīzi, izmantojot izklājlapu programmatūru. Šī funkcionalitāte uzlabo jūsu iespējas organizēt, analizēt un izmantot datus ārpus platformas, piedāvājot elastību, kā pārvaldīt un interpretēt savu uzņēmējdarbības informāciju.

Tiešā piegāde vai saņemšana veikalā

Izvēlieties savam uzņēmumam vispiemērotāko piegādes iespēju - tiešu piegādi uz klienta adresi vai savākšanu savā studijā. Šī elastība ļauj jums pievienot pasūtījumiem personisku pieskārienu, iespējams, pārpakojot tos, lai radītu zīmolu, vai vienkārši racionalizēt izplatīšanas procesu, lai tas atbilstu jūsu darbības vajadzībām.

Sāksim jūsu ceļojumu

Izpētiet Saal Foto portālu: viegli izveidojiet galerijas, projektus un pārdodiet attēlus. Reģistrējieties bez maksas, lai patstāvīgi izpētītu portālu, vai pasūtiet demo versiju, lai saņemtu jūsu darba plūsmai pielāgotu vadītu ekskursiju. Sāciet veidot savu digitālo vitrīnu jau tagad!