Foto portāla pārdošana: Kuponi, cenrāži un produktu komplekti

Pārdošana

Maksimizējiet savu peļņu

Cenu saraksti

Mūsu sistēma racionalizē jūsu cenrāžu pārvaldību, nodrošinot jums iespēju elastīgi noteikt un pielāgot galīgās cenas jūsu piedāvājumam. Tas ietver fiziskus produktus, digitālās lejupielādes, jūsu izveidotos produktu komplektus un visaptverošas galerijas lejupielādes paketes. Jūs varat brīvi izvēlēties konkrētus formātus vai apdares materiālus fiziskajiem foto produktiem un, nosakot pārdošanas cenas, uzreiz redzēt savu peļņas normu. Varat izvēlēties peļņas maržas, kas balstītas uz procentuālo vai absolūto peļņas normu. Turklāt mūsu cenu labiekārtošanas funkcija nodrošina cenu noapaļošanu, sniedzot klientiem estētiski pievilcīgāku skaitli un uzlabojot kopējo pirkšanas pieredzi.

Fiziskie fotoattēlu produkti un lejupielādes

Piedāvājiet failu lejupielādes un fiziskus fotoattēlu produktus. Pielāgojiet savus piedāvājumus, izvēloties konkrētus formātus, apdari un papildinājumus par unikālām cenām. Nosakiet atšķirīgas lejupielādes cenas, pamatojoties uz izšķirtspēju un paketes iespējām. Klientiem, kuru fotosesijas paketē jau ir iekļautas lejupielādes, nodrošiniet nepārtrauktu lejupielādes pieredzi, nepārmeklējot kases procesu.

Produktu komplekti un augšupārdošana

Izveidojiet pielāgotus komplektus, apvienojot lejupielādes un fiziskus fotoattēlu produktus, lai palielinātu ieņēmumu potenciālu. Definējiet konkrētus foto produktu vai failu lejupielādes daudzumus, tostarp iespējas visām galerijas lejupielādēm, lai veicinātu papildu pirkumus.

Akcijas

Izstrādājiet un ievietojiet akcijas atlaides, kas piemērojamas visai jūsu galerijai vai konkrētiem projektiem, ar pielāgojamiem beigu datumiem un atlaižu vērtībām (procentos vai fiksētā summā). Nosakiet minimālo pasūtījuma summu un ierobežojiet akcijas izmantošanu tikai vienreiz vienam klientam, piedāvājot trīs atšķirīgus atlaižu līmeņus, lai nodrošinātu elastību.

Kuponi

Uzlabojiet savu mārketinga stratēģiju, ģenerējot unikālus kuponu kodus, kas pielāgoti atsevišķiem klientiem vai noteiktām klientu grupām. Šos kuponus var pielāgot, lai piedāvātu fiksētas vērtības atlaidi vai procentuālu atlaidi no kopējās pasūtījuma vērtības. Palieliniet kuponu pievilcību un efektivitāti, nosakot minimālo pasūtījuma vērtību to piemērošanai un norādot to piemērojamību atsevišķiem produktu veidiem vai precēm, nodrošinot mērķtiecīgas akcijas, kas veicina pārdošanu un klientu iesaistīšanos.

Integrācija e-pasta darba plūsmās

Nevainojami integrējiet akcijas e-pasta darba plūsmās, lai efektīvi informētu klientus par atlaižu iespējām. Izmantojiet šo funkciju, lai paziņotu par jauniem piedāvājumiem un nosūtītu atgādinājumus, kad tuvojas akcijas beigas, - tas viss ar mērķi palielināt vēlmi veikt pirkumu un maksimāli palielināt pārdošanas apjomu.

Sāksim jūsu ceļojumu

Izpētiet Saal Foto portālu: viegli izveidojiet galerijas, projektus un pārdodiet attēlus. Reģistrējieties bez maksas, lai patstāvīgi izpētītu portālu, vai pasūtiet demo versiju, lai saņemtu jūsu darba plūsmai pielāgotu vadītu ekskursiju. Sāciet veidot savu digitālo vitrīnu jau tagad!