Foto portāla maksājumu iespējas: PayPal, kartes un citas

Maksājuma metodes

Piedāvājiet viengabalainas maksājumu metodes

PayPal

Drošie un ātrie PayPal darījumi atvieglo tūlītējus maksājumus, nodrošinot, ka pasūtījumi tiek apstrādāti bez kavēšanās un nav nepieciešams manuāls apstiprinājums. Tā ir arī ērta iespēja saņemt ikmēneša komisijas maksu, racionalizējot pārdošanas finansiālos aspektus.

Kredītkartes un debetkartes

Mēs pieņemam galvenās kredītkartes un debetkartes, tostarp Visa un Mastercard, izmantojot mūsu drošu maksājumu apstrādes partneri Computop. Tas nodrošina drošu darījumu, neuzglabājot jūsu klientu maksājumu datus, tādējādi nodrošinot mieru gan jums, gan jūsu klientiem.

Tūlītējs bankas pārskaitījums

Tūlītējs bankas pārskaitījums piedāvā ātru un vienkāršu tiešsaistes maksājumu risinājumu. Klienti tiek novirzīti uz savas bankas tīmekļa vietni, lai pabeigtu maksājumu, līdzīgi kā standarta bankas pārskaitījumu, taču to veic maksājumu pakalpojumu sniedzējs. Tirgotājs tūlīt pēc maksājuma pabeigšanas saņem darījuma apstiprinājumu, kas ļauj ātri apstrādāt un nosūtīt pasūtījumu, ja nav nepieciešams manuāls apstiprinājums. Piezīme: šis pakalpojums pašlaik ir pieejams tikai Vācijā un Austrijā.

Apple un Google Pay

Racionalizējiet savu klientu maksājumu veikšanu, izmantojot Apple un Google Pay ērtības. Šīs maksājumu metodes ļauj veikt ātrus un drošus darījumus tieši no viedtālruņiem vai planšetdatoriem. Tikai ar vienu pieskārienu klienti var apstiprināt maksājumus, ievērojami paātrinot kases procesu.

Šis modernais maksājumu risinājums ne tikai uzlabo iepirkšanās pieredzi, bet arī nodrošina papildu drošību un privātumu, ko sniedz Apple un Google maksājumu sistēmas. Pasūtījumi tiek apstrādāti nekavējoties, un, ja nav nepieciešams manuāls apstiprinājums, tie ātri tiek nodoti ražošanai.

iDEAL

Mūsu Nīderlandes klientiem iDEAL piedāvā uzticamu tiešsaistes maksājumu metodi, kas ļauj veikt maksājumus, izmantojot savas bankas lietotni vai internetbanku. Tā kā iDEAL ir tiešs bankas pārskaitījums uz mūsu kontu, klienti saņem tūlītēju pasūtījuma apstiprinājumu, kas ļauj mums ātri sākt ražošanu, ja nav iestatīts manuāls apstiprinājums.

Sāksim jūsu ceļojumu

Izpētiet Saal Foto portālu: viegli izveidojiet galerijas, projektus un pārdodiet attēlus. Reģistrējieties bez maksas, lai patstāvīgi izpētītu portālu, vai pasūtiet demo versiju, lai saņemtu jūsu darba plūsmai pielāgotu vadītu ekskursiju. Sāciet veidot savu digitālo vitrīnu jau tagad!