Automatizēti foto uzdevumi un QR galerijas | Foto portāls

Foto darbavietas un QR kodu galerijas

Bērnudārza un skolas fotogrāfijai

QR koda automatizēta šķirošana

Viegli ģenerējiet QR koda kartes katram fotosesijas dalībniekam, tādējādi racionalizējot attēlu šķirošanas procesu atsevišķās galerijās. Šajās kartītēs ir pielāgojams GDPR prasībām atbilstošs teksts piekrišanai un piekļuves norādījumiem. Ja dalībnieku dati ir iepriekš savākti, izmantojot tiešsaistes reģistrāciju vai CSV datu importu, šo informāciju var izdrukāt tieši uz kartītēm, tādējādi vienkāršojot darba plūsmas pārvaldību. Nofotografējot dalībnieku QR kodus, kam seko viņu portreti, augšupielādētās fotogrāfijas tiek automātiski sakārtotas pareizajās individuālajās galerijās.

Strukturēti foto darbalaiki

Mūsu funkcija Photo Jobs ir izstrādāta, lai atdarinātu apjomīgu fotografēšanas darbu struktūru tādās iestādēs kā skolas, organizācijas, uzņēmumi vai lieli pasākumi un svinības, piedāvājot grupu iestatījumus, kas ierobežo piekļuvi koplietošanas galerijām tikai attiecīgās grupas dalībniekiem. Šāda organizācija palīdz efektīvi pārvaldīt un pārskatīt dažādas grupas.

Pielāgotas QR koda piekļuves kartes (drīzumā)

Pielāgojiet QR kodu kartes atbilstoši savam stilam un radiet spēcīgu pirmo iespaidu uz dalībniekiem. Papildus piekļuves norādījumiem pielāgojiet kartes, lai tajās iekļautu reklāmas vai kuponu kodus, mudinot dalībniekus piekļūt un iegādāties galerijās. Izbaudiet pilnīgu radošo brīvību QR kodu karšu dizainā, izmantojot mūsu lietotājam draudzīgo programmatūru.

Reģistrācija tiešsaistē

Atvieglojiet dalībnieku datu vākšanu pirms fotografēšanas dienas, izmantojot īpašu URL vai QR kodu. Šis iepriekšējās reģistrācijas process ietaupa laiku, nodrošina atbilstību VDAR, iepriekš iegūstot piekrišanu, un nodrošina, ka dalībnieku informācija ir pieejama darba vai QR koda galerijas kontaktu sadaļā. Tiešsaistes veidlapa ļauj dalībniekiem izvēlēties savu grupu un sniedz būtisku informāciju par fotodienu, tostarp turpmākus paziņojumus par piekļuvi galerijai, izmantojot e-pasta darba plūsmas.

CSV saraksta importēšana

CSV saraksta importēšana ļauj efektīvi uzņemt klientus un dalībniekus, importējot jau esošos datus tieši sistēmā. Šī funkcija racionalizē procesu, iepriekš aizpildot QR koda kartes ar dalībnieku datiem un integrējot tās ar e-pasta darba plūsmām, lai uzlabotu saziņu. Tā ir ideāli piemērota, lai sagatavotos foto dienām, jo novērš manuālu datu vākšanu un izmanto automatizētu šķirošanu, lai organizētu fotogrāfijas.

Manuālā šķirošana

Manuālā šķirošana piedāvā elastīgu alternatīvu fotogrāfiem, kuri nevēlas izmantot QR kodus. Vienkārši izvēloties katra dalībnieka pirmo fotogrāfiju mapē, mūsu sistēma automātiski izveido individuālas galerijas katrai personai. Šī metode vienkāršo fotogrāfiju organizēšanu, neizmantojot QR kodu kartes, un piedāvā efektīvu darba plūsmu jebkurā foto dienā.

Grupas un atsevišķas apakšgalerijas

Grupas un individuālās apakšgrupas darba ietvaros piedāvā dalībniekiem pielāgotu piekļuvi. Atsevišķas apakšgalerijas, kas paredzētas katram nofotografētajam dalībniekam, nodrošina ekskluzīvu piekļuvi, izmantojot unikālu URL vai QR kodu, un papildu drošībai ir iespējama reģistrācija. Grupu apakšgalerijas ir pieejamas visiem konkrētas grupas dalībniekiem, racionalizējot piekļuvi bez nepieciešamības izmantot atsevišķus QR kodus, nodrošinot, ka tikai attiecīgie grupas dalībnieki var apskatīt un pasūtīt no šīm galerijām.

Produktu komplekti un lejupielādes

Produktu komplekti un lejupielādes uzlabo apjoma fotografēšanas pieredzi, piedāvājot pielāgojamas paketes. Pielāgojiet piedāvājumus ar fiziskām izdrukām, fotoproduktiem un digitālajām lejupielādēm, lai tie atbilstu grupas vai individuālām vajadzībām. Izmantojiet akcijas un kuponus, lai stimulētu savlaicīgu pasūtījumu veikšanu, ļaujot īstenot elastīgas un mērķtiecīgas mārketinga stratēģijas gan grupu, gan individuālajās apakšgrupās. Šī funkcija pielāgojas unikālām fotogrāfiju apjoma prasībām, nodrošinot visaptverošu risinājumu attēlu pārdošanai un koplietošanai.

Sāksim jūsu ceļojumu

Izpētiet Saal Foto portālu: viegli izveidojiet galerijas, projektus un pārdodiet attēlus. Reģistrējieties bez maksas, lai patstāvīgi izpētītu portālu, vai pasūtiet demo versiju, lai saņemtu jūsu darba plūsmai pielāgotu vadītu ekskursiju. Sāciet veidot savu digitālo vitrīnu jau tagad!