FUJIFILM zīda | Portretu foto plakāts no Saal Digital

Jūsu 15 € atklāšanas kupons:* PF276-EXF 

*15 € kuponu plakātu izvietošanai. Minimālā pasūtījuma vērtība 29,95 €. Piegādes izmaksas nav iekļautas. Nedrīkst apvienot ar citiem īpašiem piedāvājumiem vai kuponiem. Izmantojams tikai vienu reizi vienā mājsaimniecībā. Derīgs līdz 31.07.2024.

Īpašs zīda pieskāriens

Klasiskais foto plakāts ar smalku zīda rastru nodrošina īpašu sajūtu. Zīda virsmu izmanto reklāmā un portreta fotogrāfijā, un tā nodrošina izcilu krāsu atveidi un ilgstošu attēla stabilitāti.

Šis plakātu veids ir īpaši piemērots profesionāliem portretiem un kāzu un skolu fotogrāfijām.

Pārsteidzoša plakātu kvalitāte

Intensīvais krāsu spektrs nodrošina izcilu attēla atveidi un dabisku ēnojumu. Zīds uzrunā taustes sajūtu un ievērojami atšķiras no citām virsmām.

Atklājiet mūsu citas virsmas. Savā kolekcijā mēs piedāvājam piecas citas fotoplakātu virsmas, tostarp trīs no mūsu FineArt plakātu klāsta.

Silk Fujifilm

Lieliska krāsu atveidošana

Šis fotopapīrs ar zīda apdari ir mūsdienīgu tehnoloģiju rezultāts sudraba halogenīdu emulsijas, krāsu savienotāja un slāņu struktūras jomā. Rezultātā plakātā ir izcili izceltas detaļas un plaša krāsu telpa.

Aizsardzība pret kopēšanu: Īpašā raupjā zīda apdare neļauj skenēt attēlu. Tādējādi jūsu foto plakāts ir aizsargāts pret kopēšanu.

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties:

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties: