FUJIFILM zīda | Portretu foto plakāts no Saal Digital

Jūsu 15 € atklāšanas kupons:* PF276-EXF 

Silk
*15 € kuponu plakātu izvietošanai. Minimālā pasūtījuma vērtība 29,95 €. Piegādes izmaksas nav iekļautas. Nedrīkst apvienot ar citiem īpašiem piedāvājumiem vai kuponiem. Izmantojams tikai vienu reizi vienā mājsaimniecībā. Derīgs līdz 31.03.2023.

Īpašs zīda pieskāriens

Klasiskais foto plakāts ar smalku zīda rastru nodrošina īpašu sajūtu. Virsma Silk | Portrait tiek izmantota reklāmā un portreta fotogrāfijā, nodrošinot izcilu krāsu atveidi un ilgstošu attēla stabilitāti.

Šis plakāta veids ir īpaši piemērots profesionāliem portretiem, kā arī kāzu un skolu fotogrāfijām.

Pārsteidzoša plakātu kvalitāte

Intensīvais krāsu spektrs nodrošina izcilu attēla atveidi un dabisku ēnojumu. Zīds | Portrait uzrunā taustes sajūtu un ievērojami atšķiras no citām virsmām.

Iepazīstiet mūsu citas virsmas. Savā kolekcijā mēs piedāvājam piecas citas fotoplakātu virsmas, tostarp trīs no mūsu FineArt plakātu klāsta.

Silk Fujifilm

Lieliska krāsu atveidošana

Šis fotopapīrs ar zīda apdari ir mūsdienīgu tehnoloģiju rezultāts sudraba halogenīdu emulsijas, krāsu savienotāja un slāņu struktūras jomā. Rezultātā plakātā ir izcili izceltas detaļas un plaša krāsu telpa.

Aizsardzība pret kopēšanu: Īpašā raupjā zīda apdare neļauj skenēt attēlu. Tādējādi jūsu foto plakāts ir aizsargāts pret kopēšanu.

Dizains tagad
Dizains tagad