Sīkfailu izmantošanas politika

Šī sīkdatņu politika apraksta, kā Saal Digital Fotoservice GmbH ("Saal Digital", "mēs" vai "mūs") izmanto sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, lai apkopotu un saglabātu informāciju, kad jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietnes ("Vietne") vai saņemat no mums e-pastu. Lai iegūtu papildu informāciju par mūsu konfidencialitātes praksi, lūdzu, izlasiet mūsu konfidencialitātes politiku.

Kas ir sīkdatne?

Mūsu tīmekļa vietne izmanto sesijas sīkdatnes un pastāvīgās sīkdatnes, kā arī pikseļu un/vai Java skripta tagus, lai apkopotu un saglabātu noteiktu informāciju par jums. Sīkdatne ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta no tīmekļa vietnes uz jūsu datoru vai mobilo ierīci un saglabāta jūsu datora cietajā diskā, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu vai tīmekļa lietojumprogrammu un kad jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni. Katrs sīkfails ir unikāls jūsu tīmekļa pārlūkprogrammai, un to var atgūt tikai tīmekļa pakalpojums, kas to ir saglabājis.

Kā un kāpēc mēs izmantojam sīkfailus?

Sīkfaili ir nepieciešami, piemēram, lai vietnes apmeklējuma laikā jūs paliktu pieteicies. Ja esat apmeklējis tīmekļa pakalpojumu, kas jūsu cietajā diskā atstāj sīkfailu, iespējams, ka nākamreiz, kad nākamajā reizē piekļūsiet šim datoram, jūs atradīsiet personiskās preferences, kuras jums nebūs atkārtoti jāievada. Citas sīkdatnes tiek izmantotas, lai saglabātu iestatījumus sesijas laikā, piemēram, iepirkumu groza statusu, kad veicat pirkumu. Sīkdatnes var palīdzēt jums strādāt efektīvāk. Vai esat kādreiz ielicis kādu preci virtuālajā iepirkumu grozā tiešsaistes veikalā un pēc dažām dienām pēc vietnes apmeklējuma esat pamanījis, ka prece joprojām atrodas iepirkumu grozā? Tas ir piemērs, kā darbojas sīkfaili. Tomēr sīkfailus var izmantot arī tīmekļa vietņu optimizācijai, saglabājot informāciju par to izmantošanu un lietotāju uzvedību. Šī informācija tiek apkopota centralizēti, un pēc tam to var izvērtēt. Iegūtā informācija tiek izmantota, lai pastāvīgi uzlabotu mūsu tīmekļa vietnes ergonomiku un labāk apkalpotu mūsu klientus. Principā sīkfailu saglabātie dati mūsu tīmekļa vietnēs tiek saglabāti anonīmi, t. i., netiek saglabāti nekādi personas dati. Sīkdatnes pārlūkprogrammā var tikt saglabātas atšķirīgu laiku, ko atkarībā no lietojumprogrammas nosaka mūsu tīmekļa pakalpojums, kad jūsu pārlūkprogrammā tiek izveidota sīkdatne.

Sīkdatņu saglabāšanas laiks

Sīkdatnes, ko izmanto sesijas administrēšanai, tā sauktās sesijas sīkdatnes, pastāv tikai tik ilgi, kamēr jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni. Sesijas sīkfaili ir nepieciešami, piemēram, lai jūs paliktu pieteicies tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā, un tie tiks dzēsti no jūsu datora, tiklīdz jūs aizvērsiet pārlūkprogrammu. Citām sīkdatnēm ir ilgāks glabāšanas laiks, un tās ir saistītas ar konkrētu mērķi.

Pakalpojumu sniedzēju (trešo pušu pakalpojumu sniedzēju) sīkdatnes

Atšķirībā no sīkdatnēm, ko jūsu datorā tieši saglabājam mēs, ir iespējams, ka tiek izmantotas trešo pušu sīkdatnes. Sīkdatnes, kuras mēs tieši saglabājam jūsu datorā un izmantojam tikai mēs, kalpo, lai jūs atpazītu, kad atkal apmeklēsiet tīmekļa vietni. Trešo pušu sīkdatnes jūsu datorā mūsu uzdevumā glabā neatkarīgs pakalpojumu sniedzējs, un šīs trešās puses tās var izmantot, lai jūs atpazītu, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni vai citas trešo pušu tīmekļa vietnes. Lai gan mēs varam nodrošināt trešajām personām piekļuvi tīmekļa vietnei, lai tās varētu lietotāju datoros ievietot sīkfailus saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem, kā aprakstīts šajā sīkfailu politikā, mēs neuzturam kontroli pār šo sīkfailu savākto informāciju vai piekļuvi šai informācijai. Šo informāciju pilnībā kontrolē attiecīgais trešās puses pakalpojumu sniedzējs saskaņā ar tā privātuma politiku. Pikseļu tagus var izmantot arī no mums saņemtajos e-pasta ziņojumos. Lai uzzinātu vairāk par sīkfailiem, lūdzu, apmeklējiet: www.allaboutcookies.org vai www.youronlinechoices.eu.

Kā es varu kontrolēt sīkfailu izmantošanu?

Katrs pārlūks piedāvā iespēju parādīt sīkfailus, dzēst dažus vai visus sīkfailus vai pilnībā bloķēt sīkfailu saglabāšanu. Tomēr sīkdatņu bloķēšana var novest pie tā, ka mūsu tīmekļa pakalpojumi darbojas daļēji vai vairs nedarbojas vispār. Tāpēc šī procedūra nav ieteicama mūsu tīmekļa pakalpojumu izmantošanai.