Sīkfailu izmantošanas politika

Šī sīkdatņu politika apraksta, kā Saal Digital Fotoservice GmbH ("Saal Digital", "mēs" vai "mūs") izmanto sīkdatnes un līdzīgas tehnoloģijas, lai apkopotu un saglabātu informāciju, kad jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietnes ("vietne") vai saņemat no mums e-pastu. Lai iegūtu papildu informāciju par mūsu konfidencialitātes praksi, lūdzu, izlasiet mūsu konfidencialitātes politiku.

Kas ir sīkdatne?

Mūsu tīmekļa vietne izmanto sesijas sīkfailus un pastāvīgos sīkfailus, kā arī pikseļu un/vai Java skripta tagus, lai vāktu un saglabātu noteiktu informāciju par jums. Sīkfails ir neliela teksta datne, kas tiek nosūtīta no tīmekļa vietnes uz jūsu datoru vai mobilo ierīci un saglabāta jūsu datora cietajā diskā, izmantojot tīmekļa pārlūkprogrammu vai tīmekļa lietojumprogrammu un kad jūs apmeklējat mūsu tīmekļa vietni. Katrs sīkfails ir unikāls jūsu tīmekļa pārlūkprogrammai, un to var atgūt tikai tīmekļa pakalpojums, kas to ir saglabājis.

Kā un kāpēc mēs izmantojam sīkfailus?

Sīkdatnes ir nepieciešamas, piemēram, lai jūs paliktu pieteicies vietnes apmeklējuma laikā. Ja esat apmeklējis tīmekļa pakalpojumu, kas jūsu cietajā diskā atstāj sīkfailu, iespējams, ka nākamreiz, kad nākamajā reizē apmeklēsiet šo datoru, jūs atradīsiet personiskās preferences, kas jums nebūs atkārtoti jāievada. Citas sīkdatnes tiek izmantotas, lai saglabātu iestatījumus sesijas laikā, piemēram, iepirkumu groza statusu, kad veicat pirkumu. Sīkdatnes var palīdzēt jums strādāt efektīvāk. Vai esat kādreiz ielicis kādu preci virtuālajā iepirkumu grozā tiešsaistes veikalā un pēc dažām dienām pēc vietnes apmeklējuma esat pamanījis, ka prece joprojām atrodas iepirkumu grozā? Tas ir piemērs, kā darbojas sīkfaili. Tomēr sīkfailus var izmantot arī tīmekļa vietņu optimizācijai, saglabājot informāciju par to izmantošanu un lietotāju uzvedību. Šī informācija tiek apkopota centralizēti, un pēc tam to var izvērtēt. Iegūtā informācija tiek izmantota, lai pastāvīgi uzlabotu mūsu tīmekļa vietnes ergonomiku un labāk apkalpotu mūsu klientus. Principā sīkfailu saglabātie dati mūsu tīmekļa vietnēs tiek saglabāti anonīmi, t. i., netiek saglabāti nekādi personas dati. Sīkdatnes pārlūkprogrammā var tikt saglabātas atšķirīgu laiku, ko atkarībā no lietojumprogrammas nosaka mūsu tīmekļa pakalpojums, kad jūsu pārlūkprogrammā tiek izveidota sīkdatne.

Sīkdatņu saglabāšanas laiks

Sīkdatnes, ko izmanto jūsu sesijas administrēšanai, tā sauktās sesijas sīkdatnes, pastāv tikai tik ilgi, kamēr jūs izmantojat mūsu tīmekļa vietni. Sesijas sīkfaili ir nepieciešami, piemēram, lai jūs paliktu pieteicies tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā, un tie tiks dzēsti no jūsu datora, tiklīdz jūs aizvērsiet pārlūkprogrammu. Citām sīkdatnēm ir ilgāks glabāšanas laiks, un tās ir saistītas ar konkrētu mērķi.

Pakalpojumu sniedzēju (trešo personu pakalpojumu sniedzēju) sīkdatnes

Atšķirībā no sīkdatnēm, ko jūsu datorā tieši saglabājam mēs, ir iespējams, ka tiek izmantotas trešo personu sīkdatnes. Sīkdatnes, kuras jūsu datorā saglabājam tieši mēs un izmantojam tikai mēs, kalpo, lai jūs atpazītu, kad atkārtoti apmeklēsiet tīmekļa vietni. Trešo pušu sīkdatnes jūsu datorā mūsu uzdevumā glabā neatkarīgs pakalpojumu sniedzējs, un šīs trešās puses tās var izmantot, lai jūs atpazītu, kad apmeklējat mūsu tīmekļa vietni vai citas trešo pušu tīmekļa vietnes. Lai gan mēs varam nodrošināt trešajām personām piekļuvi tīmekļa vietnei, lai tās varētu lietotāju datoros ievietot sīkfailus saskaņā ar piemērojamiem tiesību aktiem, kā aprakstīts šajā sīkfailu politikā, mēs neuzturam kontroli pār šo sīkfailu savākto informāciju vai piekļuvi šai informācijai. Šo informāciju pilnībā kontrolē attiecīgais trešās puses pakalpojumu sniedzējs saskaņā ar tā privātuma politiku. Pikseļu tagus var izmantot arī no mums saņemtajos e-pasta ziņojumos. Lai uzzinātu vairāk par sīkfailiem, lūdzu, apmeklējiet: www.allaboutcookies.org vai www.youronlinechoices.eu.

Kā es varu kontrolēt sīkfailu izmantošanu?

Katra pārlūkprogramma piedāvā iespēju parādīt sīkfailus, dzēst dažus vai visus sīkfailus vai pilnībā bloķēt sīkfailu saglabāšanu. Tomēr sīkdatņu bloķēšana var novest pie tā, ka mūsu tīmekļa pakalpojumi darbojas daļēji vai vairs nedarbojas vispār. Tāpēc šī procedūra nav ieteicama mūsu tīmekļa pakalpojumu izmantošanai.