Ko viņi saka par mums

Uzziniet par tādu cilvēku veiksmes stāstiem kā jūs

customername
Eva Krzak

"Šo grāmatu es izstrādāju neilgi pēc dēla piedzimšanas."

Es jau gadiem ilgi esmu pasūtījusi savas bildes un grāmatas no Saal Digital un vienmēr esmu bijusi pilnīgi apmierināta. Tā tas ir arī ar šo brīnišķīgo grāmatu no profesionālās līnijas ar dāvanu kastīti. Šo grāmatu es izveidoju neilgi pēc dēla piedzimšanas, lai pēc iespējas skaistākā veidā saglabātu atmiņas par pirmajām dienām. Vāka kvalitāte ir brīnišķīga, struktūra izskatās ļoti eleganti, tāpat kā dāvanu kaste.

Īpaši novērtēju arī ļoti labo papīra kvalitāti un krāsu noturību. Arī mani klienti, kurus atkal un atkal pārsteidzu ar mazām foto dāvaniņām, katru reizi ir sajūsmā.

customername
Ollie Holder

"Fotogrāmatas kvalitāte bija izcila"

Mani sauc Ollijs, un es esmu profesionāls fotogrāfs un videogrāfs. Es vienmēr esmu ārā ar savu kameru gan profesionāli, gan nesteidzīgi, bet nekad neesmu atradis laiku, lai man būtu sava darba papīra formāta kopija. Tieši šeit nāk talkā Saal Digital...

Es izmantoju Saal Digital drukāšanas pakalpojumus jau 2020 , lai izveidotu skaistu kolekciju ar fotogrāfijām, ko biju iemūžinājis vairāku gadu garumā. Pieredze bija fantastiska, un es ļoti iesaku šo pakalpojumu ikvienam, kas meklē augstas kvalitātes un profesionālu fotogrāmatu.

Viena no lietām, kas mani visvairāk pārsteidza, bija pakalpojuma lietošanas ērtums. Tīmekļa vietne bija lietotājam draudzīga, un dizaina process bija vienkāršs. Bija viegli augšupielādēt fotogrāfijas un izvēlēties grāmatas izkārtojumu un dizainu, un es novērtēju iespēju pirms pasūtījuma pabeigšanas apskatīt grāmatu.

Fotogrāmatas kvalitāte bija izcila. Attēli bija skaidri un spilgti, un papīrs bija biezs un izturīgs. Man patika glancētā apdare, kas grāmatai piešķīra eleganci. Es arī novērtēju iespēju izvēlēties dažādus vāka variantus, tostarp cietos vākus, mīkstos vākus vai vāku ar ādas iesējumu.

Kopumā es biju ļoti apmierināts ar savu pieredzi, izmantojot Saal Digital. Lietošanas ērtums, augstas kvalitātes druka un ātrs piegādes laiks bija lieliski. Nākotnē es noteikti atkal izmantošu šo pakalpojumu un ieteiktu to ikvienam, kas vēlas izveidot skaistu un profesionāli izskatīgu fotogrāmatu.

customername
Yannick Lange

"Man jau kādu laiku bija doma izveidot portfolio grāmatu..."

Dažas no manām bildēm jau ir nonākušas pie sienas vai ir izdrukātas kā daļa no ceļojumu fotogrāmatām. Tomēr tās ir tikai neliels skaits manu (labāko) bilžu, un grāmatās tās parasti konkurē ar stāstu vai ceļojumu.

Tāpēc man jau kādu laiku bija doma izveidot portfolio grāmatu, kurā nonāktu tikai manas labākās pēdējo 10 gadu fotogrāfijas un kurā galvenā uzmanība būtu pievērsta tikai un vienīgi tām: Liels drukas izmērs, bez teksta, neatkarīgi no atrašanās vietas un fotoceļojuma.

Tāpēc bija izaicinoši padarīt grāmatu aizraujošu un piešķirt tai kopīgu pavedienu. Es centos to panākt, sakārtojot attēlus pēc krāsu noskaņām, kā rezultātā grāmatā veidojas ""krāsu gradients"": No baltas ziemas uz pelēku, zaļu, vasaras dzeltenu, vasaras oranžu, rudens oranžu, rudens dzeltenu un visbeidzot atpakaļ uz baltu/zilu...

customername
Sebastian Frank

"Izdrukātas bildes ir vienkārši kaut kas cits"

Man paveicās, ka varēju izmēģināt fotogrāmatu. Tāpēc es nekavējoties izmantoju šo iespēju un izveidoju portfolio grāmatu. Šādā veidā es varu parādīt saviem klientiem pirmo iespaidu par savu darbu. Un, būsim godīgi, drukātas bildes ir vienkārši kaut kas cits. Tāpēc es apsēdos pie Saal Editor un dažos soļos izveidoju fotogrāmatu.

Programmatūra man ir intuitīva, un izveide tika pabeigta salīdzinoši ātri. Četru dienu laikā grāmata jau bija gatava! Super ātrs pakalpojums! Tagad par grāmatu: Tā atstāj kvalitatīvu iespaidu un ir labi jūtama. Tā atbilst manām cerībām, un man patīk matēts papīrs.

Patīkami arī tas, ka centrālais locījums nav apjomīgs, tāpēc patiešām var redzēt visu attēlu. Es to iegādātos vēlreiz un iesaku bez iebildumiem. Paldies par iespēju to izmēģināt :-)