Uzstādīšanas process

Uzstādīšanas process

Varat brīvi lejupielādēt mūsu darbvirsmas programmatūru, lai izstrādātu un pielāgotu savus foto produktus. Pēc klikšķa nospiešanas programmas instalēšanas programma sāksies automātiski. Ja tas nenotiek, varat noklikšķināt uz pogas Restart download (Restartēt lejupielādi). Kad lejupielāde ir pabeigta, pārlūkojiet mapi, kurā saglabāts instalētājs, un atveriet to.

Tiek parādīta iespēja Restart download (Restartēt lejupielādi)

Mēs garantējam, ka mūsu programmatūra nesatur ļaunprātīgu programmatūru un Trojas zirgus. Tā tiek regulāri pārbaudīta integritāte un tiek ievērotas nozares standarta metodoloģijas, lai nodrošinātu, ka tajā nav vīrusu.

Windows

Instalēšanas vednis vispirms lūgs izvēlēties programmatūras galamērķa mapi. Kad esat izdarījis izvēli, noklikšķiniet uz Install (Instalēt). Pirms instalēšanas pabeigšanas vednis piedāvās divas iespējas:

  • Automātiski atvērt programmatūru pēc instalēšanas pabeigšanas.
  • Izveidot darbvirsmas ikonu ātrai piekļuveiIzvēlieties savu izvēli un noklikšķiniet uz Finish (Pabeigt).

Vedņa opcijas

Programmatūra Saal Design tagad ir instalēta, un jūs esat gatavs sākt savu foto produktu projektēšanu.

macOS

Instalēšanas vednis jūs vadīs instalēšanas procesā. Lai sāktu instalēšanu, noklikšķiniet uz Turpināt. Pēc instalēšanas pabeigšanas tiks parādīts apstiprinājuma ziņojums.

Uzstādīšanas programmā parādās paziņojums par panākumiem

Noklikšķiniet uz Aizvērt, lai izietu no instalēšanas programmas. Instalēšana ir pabeigta, un jūs varat sākt foto produktu izveidi.