Saskarne

Ja jums ir konts un jūs izmantojat tiešsaistes dizainera pakalpojumu, varat piekļūt saviem fotoattēlu izstrādājumiem, tos projektēt un drukāt, kad un kur vien vēlaties. Konta izveide ne tikai nodrošina jums bezmaksas vietu jūsu fotogrāfiju un projektu glabāšanai, bet arī paver plašas iespējas - no dizaina un pasūtīšanas līdz koplietošanai, atsauksmju saņemšanai un pat naudas pelnīšanai ar jūsu fotogrāfijām. Vienkārši izveidojiet kontu tīmekļa vietnē un izpētiet Foto portāla saturu, lai iepazītu bezgalīgās iespējas.

Kad esat izvēlējies izstrādājuma dizainu un atvēris projektu tiešsaistes konstruktorā, jums būs pieejami dažādi rīki, kas izkārtoti šādi.

Tiešsaistes dizainera saskarne

Augšējā izvēlne

Augšējā izvēlnē ir pieejami šādi rīki:

Online dizainera augšējā izvēlne

 • Poga Saglabāt saglabā projektēto izstrādājumu. Lai saglabātu, jums ir jābūt pieteicies.
 • Poga Projekti atver mapi Projekti, kurā ir visi jūsu saglabātie fotoattēlu izstrādājumi (nepieciešams pieteikties).
 • Poga Kopīgot ļauj aktivizēt kopīgošanu. Jums ir jābūt pieteicies, un jūsu projektam jābūt saglabātam. Pēc aktivizēšanas tiks parādītas vairākas opcijas, kas ļaus jums pielāgot, kā jūsu projekts tiks kopīgots. Varat to aizsargāt ar paroli, kopēt kopīgoto saiti, atvērt to, nosūtīt pa e-pastu vai kopīgot ar esošajiem kontaktiem. Koplietojamā saite pārved uz projekta priekšskatījumu. Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet saistīto rakstu sadaļā Photo Portal.
 • Pogas Atcelt un Pārtaisīt ļauj atcelt vai atkārtoti veikt veiktās izmaiņas.
 • Poga Preview (Priekšskatījums) ļauj apskatīt projekta priekšskatījumu, kas ir svarīgi, lai pārbaudītu pirms drukāšanas. Lai izietu no šī režīma, noklikšķiniet uz krustiņa ikonas augšējā labajā pusē.
 • Tālāk ir rīki galveno objektu pievienošanai konstruktorā. Tie ir Text (Teksts), Image (Attēls) un Fill Box (Aizpildījuma lodziņš). Noklikšķinot uz viena no tiem, objekts tiks izveidots projektā.

Attēlu izvēlne

Kreisajā izvēlnē varat pievienot un apskatīt attēlus, ko pievienot savam fotoizstrādājumam. Galerijās saglabātajiem attēliem var piekļūt, noklikšķinot uz cilnes Galleries (Galerijas).

Tiešsaistes dizainera attēlu izvēlne

Labā izvēlne

Labajā izvēlnē ir ietverti rīki, ar kuriem pielāgot jūsu foto produktu. Noklikšķiniet uz pogām, lai atvērtu attiecīgās izvēlnes. Šo kolonnu var aizvērt, noklikšķinot uz bultiņas augšpusē.

Tiešsaistes dizainera labā izvēlne

 • Poga Article (Izstrādājums) piedāvā foto izstrādājuma pārveidošanas iespējas atkarībā no izstrādājuma, kuru jūs izstrādājat. Iespējams arī pārvērst izstrādājumu citā izstrādājumā.
 • Poga Page (Lapa) parāda visus jūsu projektā ievietotos elementus, tostarp rīkus Grid (režģis) un Snap (pietuvinājums).
 • Poga Clipart nodrošina piekļuvi plašai klipartattēlu izvēlei, ko var izmantot jūsu projektā. Varat filtrēt pēc kategorijas vai izmantot meklētājprogrammu.
 • Poga Backgrounds (Foni) ļauj izvēlēties dažādus projekta fonus.
 • Poga Layouts (Izkārtojumi) piedāvā dažādas iepriekš izstrādātas veidnes, pamatojoties uz jūsu izvēlēto dizaina līniju. Varat filtrēt izkārtojumus pēc attēlu skaita, saglabāt izlasi un pēc vajadzības pārslēgt dizaina līnijas.
 • Atbalsta tērzēšanas poga atver tiešraides tērzēšanas atbalsta logu, kurā varat saņemt atbildes uz saviem jautājumiem. Logu var minimizēt, noklikšķinot uz bultiņas ikonas, vai aizvērt tērzēšanu, noklikšķinot uz krustiņa ikonas augšējā labajā stūrī.

Apakšējā izvēlne

Daudzlappušu produktiem, piemēram, fotogrāmatām un kalendāriem, apakšā tiek parādīta lapas informācijas izvēlne. Izmantojiet šo izvēlni, lai pārvietotos starp lapām, pievienotu vai dzēstu lapas un mainītu lapu secību, velkot un nometot.

Tiešsaistes dizainera apakšējā izvēlne

Objektu izvēlne

Izvēloties objektu, piemēram, attēlu, tekstu, aizpildījuma lauku vai klipartu, labajā pusē tiek parādīta papildu rīku izvēlne. Šī izvēlne tiek parādīta tikai tad, kad objekts ir atlasīts, un ļauj konfigurēt vairākus tā aspektus.

Objekta izvēlne, ja ir atlasīta cilne Atrašanās vieta

Darba zona

Projekta darba apgabals tiek parādīts centrā. Tas var atšķirties atkarībā no projektējamā izstrādājuma. Lai maksimāli palielinātu darba apgabalu, varat sabīdīt labo un kreiso kolonnu, noklikšķinot uz krustiņa.

Fotogrāmatas darba apgabala piemērs

Visu izstrādājumu darba apgabalu ieskauj sarkana līnija ļoti tuvu malai. Tā ir atkāpes līnija un iezīmē drošības zonu, kas jāņem vērā, izvietojot objektus. Nekad nelieciet objektus tuvu šai līnijai, jo galaproduktā ap attēlu var parādīties baltas apmales. Attēli un objekti jānovieto pietiekamā attālumā no šīs līnijas.

Nepareiza un pareiza novietojuma piemēri, ievērojot pārlaiduma līniju