Pievienot elementus

Pievienot elementus

Lai izveidotu personalizētu dizainu, fotoizstrādājumam papildus attēliem varat pievienot dažādus elementus, piemēram, tekstu, aizpildāmos laukumus un klipartus.

Pievienot tekstu

Lai pievienotu tekstu, noklikšķiniet uz pogas Pievienot tekstu tiešsaistes dizainera augšējā izvēlnē. Tādējādi tiks atvērts logs, kurā varat ievadīt tekstu. Kad tas ir pabeigts, nospiediet OK.

Ievadiet tekstu šeit

Teksta logs ar jūsu tekstu parādīsies fotoizstrādājuma centrā. To var viegli pārvietot uz vēlamo pozīciju, velkot to ar peli. Turklāt varat izvēlēties izkārtojumu no kreisās kolonnas, kurā ir pieejami šabloni, kuros jau ir iekļauts teksts.

Teksts ar izkārtojumu

Izvēloties teksta lauku un noklikšķinot uz pogas Teksta redaktors virs tā, var atvērt teksta redaktora logu. Šajā logā ir pieejami teksta konfigurēšanas rīki, un tajā var mainīt tekstu. Kad konfigurēšana ir pabeigta, nospiediet OK/. Jūsu teksts tiks atjaunināts, kā konfigurēts fotoizstrādājumā.

Teksta redaktora logs

Pievienot aizpildīšanas lodziņu

Lai pievienotu aizpildījuma lodziņu, noklikšķiniet uz pogas Pievienot aizpildījumu, kas atrodas dizainera augšējā izvēlnē. Pēc noklusējuma tiks izveidots krāsains taisnstūris.

Pievienots jauns aizpildījuma lodziņš

Aizpildījuma rūtiņas konfigurācijas izvēlne tiek parādīta, noklikšķinot uz izvēlnes pogu Fill box (Aizpildījuma rūtiņa ) labajā pusē, kad ir atlasīta aizpildījuma rūtiņa. Ir pieejami vairāki aizpildījuma veidi: krāsa, gradients vai tekstūra. Katrs veids piedāvā dažādas pielāgošanas iespējas.

Dzeltenais aizpildījuma lodziņš, kas aptver priekšējā vāka iekšpusi

Lai mainītu aizpildījuma rūtiņas lielumu, noklikšķiniet uz tās rāmja un velciet kursoru līdz vēlamajam izmēram un formai. Tas ļauj, piemēram, piemērot tekstūru vienai fotogrāmatas lapai.

Pievienojiet klipartus

Lai pievienotu klipartus, noklikšķiniet uz pogas Clipart (klipartas) labajā izvēlnē. Parādīsies plaša klipartu izvēle. Varat tos filtrēt pēc kategorijas vai izmantot meklēšanas lauku, lai atrastu klipartus par konkrētām tēmām.

Pievienoti klipari

Lai pievienotu klipartus savam fotoizstrādājumam, atlasiet tos un velciet uz darba telpu. Varat arī ar peles labo pogu noklikšķiniet uz klipdarba un atlasiet iespēju Ievietot klipdarba attēlu. Jums būs jāpielāgo izmērs, lai tas atbilstu jūsu dizaina vajadzībām.

 

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties:

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties: