Piemērot filtrus

Piemērot filtrus

Lai veiktu krāsu pielāgojumus fotoattēlos un objektos, varat izmantot filtrus. Šie filtri ļauj pielāgot objektu kontrastu, krāsu un piesātinājumu pēc to ievietošanas. Lai piemērotu filtrus, atlasiet objektu un noklikšķiniet uz pogas Filtri labajā pusē, tādējādi atverot izvēlni Filtri.

Pielāgojot Brightness (Spilgtumu), to var palielināt līdz 100 (maksimālais baltais punkts) vai samazināt līdz -100 (maksimālais melnais punkts). Šī daudzpusīgā regulēšana ir noderīga ne tikai attēliem, bet arī klipartiem. Piemēram, jūs varat pārvērst melnu klipartu baltā, maksimāli palielinot tā spilgtumu, vai otrādi - pārvērst baltu klipartu melnā, samazinot tā spilgtumu.

Klipartam piemērots filtrs, palielināts spilgtums

Pielāgojot kontrasta vērtību, varat palielināt vai samazināt objekta kontrastu, sākot no 0 (nav izmaiņu) līdz minimumam -200 un maksimumam 500.
Piesātinājuma vērtības mainīšana ietekmē krāsu intensitāti. Noklusējuma vērtība ir 100, tāpēc, iestatot to uz 0, attēls vai objekts kļūs melnbalts, bet, palielinot to, krāsu piesātinājumu var palielināt līdz 300.

Attēlam piemērotie filtri

Pielāgojot vērtību Hue (Krāsa), tiek mainīta attēla nokrāsa, ļaujot pielāgot attēla toni vai radīt māksliniecisku rezultātu. Laukā Krāsa varat izvēlēties nokrāsu, lai iekrāsotu atlasīto objektu, un tās intensitāti var kontrolēt, izmantojot lauku Krāsojums (Necaurspīdīgums). Mainot kliptauto vai tekstūras aizpildījuma lauku Hue (nokrāsa) un Colouration (nokrāsošana), varat viegli panākt krāsu harmoniju fotoattēlu produktu dizainā.

Klipartiem piemērotais krāsojuma filtrs

Turklāt zem rīkiem tiek parādītas dažas filtru veidņu opcijas. Nospiežot augšpusē esošo pogu Atiestatīt, objektā tiks atjaunotas tā sākotnējās vērtības.

 

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties:

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties: