Pārveidot rakstu

Pārveidot rakstu

Pēc fotoattēla izstrādājuma izveides to ir iespējams pārvērst citā. Tā var būt noderīga funkcija, ja vēlaties izveidot dažādus dizaina variantus vai izveidot vienu un to pašu izstrādājumu dažādos izmēros. Piemēram, ja izveidojat 30 x 30 profesionālu līniju un vēlaties izveidot mazāku 21 x 21 versiju, ko dāvināt. Vai arī, ja vēlaties izveidot kalendāra versiju ar dažādiem īpašiem datumiem.

No tiešsaistes dizainera

Tiešsaistes konstruktorā, kad projekts ir atvērts, labajā slejā atradīsiet pogu Raksts. Noklikšķinot uz šīs pogas, tiks parādīti pieejamie parametri, kurus var mainīt rakstam. Piemēram, ja izstrādājat fotogrāmatas dizainu, jūs varēsiet mainīt vāka virsmu, izklājumus un pievienot dāvanu kastīti.

Rakstu izvēlne dizainera sadaļā

Lai pārveidotu rakstu citā variantā, noklikšķiniet uz pogas Pārveidot rakstu apakšējā labajā stūrī. Parādīsies brīdinājuma ziņojums, kas informēs, ka izmaiņas nevar atcelt. Tāpēc pirms turpināšanas ir ieteicams saglabāt projektu.

Konvertējamie izstrādājumi

Lūdzu, ņemiet vērā, ka izstrādājuma konvertēšana ietekmēs fotoattēlu atrašanās vietu un lielumu. Vislabāk ir izvēlēties izstrādājumu ar tādu pašu malu attiecību.

Konvertētais izstrādājums ar parādītu izstrādājuma labo izvēlni

Kad būsiet izvēlējies jauno izstrādājumu, ko konvertēt, jaunais izstrādājums tiks atvērts tiešsaistes dizainera logā. Noteikti pārskatiet un pārbaudiet visu, lai pārliecinātos, ka tas atbilst jūsu vēlmēm. Neaizmirstiet saglabāt konvertēto projektu ar citu nosaukumu, lai atšķirtu to no oriģinālā raksta. Projektiem varat piekļūt no izvēlnes Projekti.

No izvēlnes Projekti

Rakstu varat konvertēt arī no izvēlnes Projekti. Izvēloties projektu, kuru vēlaties konvertēt, labajā pusē parādīsies rīku sleja. Zem virsraksta Funkcijas atradīsiet pogu Pārveidot rakstu. Piesardzības labad ir ieteicams vispirms dublēt projektu, lai nepieciešamības gadījumā vienmēr varētu atgriezties pie sākotnējā projekta. Zem virsraksta Funkcijas atradīsiet arī pogu Dublēt.

Projektu izvēlnē atlasīts projekts

 

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties:

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties: