Objektu piesaistīšana, izlīdzināšana un bloķēšana

Objektu piespiešana, režģis un bloķēšana

Noklikšķinot uz pogas Lapa labajā pusē, tiek atvērta izvēlne ar vairākām opcijām objektu izvietojuma uzlabošanai. Šī izvēlne ļauj bloķēt un apskatīt visus lapā esošos objektus, aktivizēt režģi un piesaisti režģim, kā arī citus noderīgus pieslēgšanas rīkus.

Pieķeršanās

Tiešsaistes dizainers pēc noklusējuma piesprauž objektus, nodrošinot precīzu objektu izlīdzināšanu fotoizstrādājumā. Ja pārvietojat objektu tuvu citam objektam, tas automātiski izlīdzināsies ar blakus esošā objekta malu vai centru. Tas pats notiek, ja objekts tuvojas fotoizstrādājuma malai. Tiek parādīta punktēta līnija, kas norāda objektu izlīdzinājumu, tādējādi atvieglojot to precīzu novietojumu.

Attēla pārvietošana, izmantojot pietuvināšanas vadotnes

Var pielāgot piespiešanas uzvedību, norādot attālumus izvēlnes Page (Lapa) sadaļā Snap-to distance between page elements (Piespiešanās attālums starp lapas elementiem ).
Attālums: Attālums, kas tiek ņemts vērā, tuvojoties citiem objektiem.
Attālums lapas malā: Attālums, kas tiek ņemts vērā, tuvojoties lapas malai.
Attālums lapas centrs: Attālums, ko ņem vērā, tuvojoties lapas centram.
Pieķeršanas opcijas

Tīkls

Pēc noklusējuma lodziņā Grid nav atlasīts neviens režģis. Noklikšķinot uz šī lauka, ir pieejamas opcijas, lai iespējotu 0,5 cm, 1 cm vai 2 cm režģi. Izvēloties vienu no šīm opcijām, uz fotoattēla tiks parādīts noderīgs izvēlēto izmēru zils režģis, kas palīdzēs precīzi novietot objektu. Svarīgi atzīmēt, ka režģis ir tikai orientējošs un netiks izdrukāts uz jūsu galaprodukta.

0,5 cm režģis

Ja ir atzīmēta izvēles rūtiņa Pieķerties režģim, objekti, pārvietojot vai mainot izmēru, automātiski pieķersies režģim, tādējādi nodrošinot precīzu novietojumu.

Slāņi

Sadaļā Layers (Slāņi) tiek parādīti visi lapā izvietotie objekti. Jūs varat viegli pārvaldīt objektus, tos bloķējot vai atbloķējot. Objekta bloķēšana novērš tā pārvietošanu, kad tas ir atlasīts, kas ir īpaši noderīgi, ja vēlaties saglabāt noteiktus objektus nemainīgā pozīcijā. Lai bloķētu vai atbloķētu objektu, vienkārši noklikšķiniet uz bloķēšanas ikonas labajā pusē no objekta. Tas ļauj saglabāt bloķēto objektu vēlamās pozīcijas, vienlaikus brīvi pārvietojot citus objektus.

Slāņi lapas izvēlnē