Izkārtojumi

Izkārtojumi

Izkārtojumi ir iepriekš izstrādātas veidnes, kas atvieglo attēlu, teksta un dekoratīvo elementu izvietošanu jūsu fotoizstrādājumā. Tie ir izstrādāti, lai racionalizētu izstrādes procesu, un tos var pielāgot atbilstoši jūsu vajadzībām. Atkarībā no izvēlētās dizaina līnijas maketos var būt iekļauti foni un klipari. Lai piekļūtu izvēlnei Layouts (Izkārtojumi), noklikšķiniet uz pogas Layout (Izkārtojums) labajā pusē.

Izkārtojumu izvēlne labajā slejā

Dizaina līnijas

Izvēlnē Layout (Izkārtojums) ir pieejams izkārtojumu klāsts, pamatojoties uz fotoizstrādājumā jau ievietoto attēlu skaitu. Noklikšķinot uz Design Line (Dizaina līnija ), tiks atvērta izvēlne ar vairākām dizaina līniju iespējām, no kurām var izvēlēties. Tos var atlasīt pēc kategorijas, izmantojot augšējā kreisajā pusē esošo lodziņu. Kad esat izvēlējies vienu no tām, noklikšķiniet uz Turpināt. Vairāklappušu produktiem ir iespēja piemērot dizaina līniju visām lapām, izmantojot pogu Visām lapām. Pēc tam izvēlnē Layout (Izkārtojums) tiks parādīti vairāki izkārtojumi ar dažādiem dizaina elementiem. Jums ir iespēja jebkurā laikā mainīt dizaina līniju.

Dizaina līniju opcijas

Izkārtojumu izmantošana

Lai izpētītu izkārtojumus ar dažādu attēlu skaitu, ritiniet lejup pa labo izvēlni. Izkārtojumus varat arī filtrēt pēc attēlu skaita, atverot izvēlni Attēli uz lapu un izvēloties vēlamo skaitu. Kad esat izvēlējies izkārtojumu, tas tiks pievienots fotoizstrādājumam ar tukšiem attēlu laukiem. Lai pievienotu attēlus, velciet tos no izvēlnes kreisajā pusē vai noklikšķiniet uz attēlu kastītes un izvēlieties fotoattēlu no ierīces vai tiešsaistes resursiem. Fotoattēli, kas jau ir ievietoti fotoizstrādājumā, tiks automātiski pielāgoti, lai atbilstu izkārtojumam.

Izkārtojums, kas izmantots ar atlasītu attēlu lodziņu

Pēc noklusējuma pirmās izkārtojuma iespējas, kas parādītas labajā slejā, ir balstītas uz fotoizstrādājumā jau ievietoto fotoattēlu skaitu, ja opcija Attēls uz lappusi ir iestatīta kā mainīga. Piemēram, ja fotoizstrādājumā ir trīs attēli, labajā izvēlnē vispirms tiks parādīti izkārtojumi ar trim attēliem. Lai filtrētu izkārtojumus, pamatojoties uz attēlu skaitu, atveriet lauku Attēls uz lappusi un atlasiet vēlamo skaitu. Pēc izvietošanas izkārtojumus var horizontāli atspoguļot, noklikšķinot uz pogas Mirror layout (Atspoguļot izkārtojumu), kas atrodas izvēlnes Layouts (Izkārtojumi) augšdaļā.

Izmantotie izkārtojumi un citas iespējas parādītas labajā slejā

Izkārtojumi ar tekstu

To var izdarīt, noklikšķinot uz pogas Pievienot tekstu tiešsaistes dizainera augšējā izvēlnē vai izkārtojumu izvēlnes Layout (Izkārtojums) augšdaļā. Pēc teksta pievienošanas izkārtojuma opcijās tiks iekļauts teksta lauks. Noklikšķiniet uz izkārtojuma, kuru vēlaties piemērot savam fotoizstrādājumam.

Izkārtojumi ar teksta iespējām labajā slejā

Ja pievienosiet otru tekstu, vēlreiz noklikšķinot uz Pievienot tekstu, izkārtojuma izvēlnē tiks parādītas opcijas ar diviem teksta laukiem. Izvēlieties izkārtojumu, kas vislabāk atbilst jūsu dizainam.

Izkārtojumi ar diviem teksta laukiem

Lai pielāgotu tekstu, atlasiet teksta lauku un noklikšķiniet uz pogas Teksta redaktors. Sīkāku informāciju skatiet rakstā Teksts.

Iecienītākie izkārtojumi

Zem katra izkārtojuma ir sirds ikona. Noklikšķinot uz sirds ikonas, tā kļūst pelēka, norādot, ka izkārtojums ir atzīmēts kā jūsu iecienītākais. Iecienītākie izkārtojumi tiek ērti parādīti izkārtojumu slejas Layout (Izkārtojums) augšpusē, ja fotoattēlu skaits, kas ievietots fotoizstrādājumā, ir vienāds ar vai mazāks par iecienītajā izkārtojumā esošo attēlu lauku skaitu. Tas nodrošina ātru piekļuvi iecienītākajiem izkārtojumiem. Lai izņemtu izkārtojumu no iecienītākajiem, vienkārši vēlreiz noklikšķiniet uz sirds ikonas.

Iecienītākie izkārtojumi, kas atlasīti ar sirds ikonu

Izkārtojumu modificēšana

Izvēloties izkārtojumu no labās puses izvēlnes, izvēlētā izkārtojuma objekti tiek ievietoti fotoizstrādājumā. Šos objektus var viegli pārvietot un pielāgot atbilstoši savām vajadzībām. Piemēram, ja vēlaties nomainīt izvēlētajam izkārtojumam pievienoto klipartu, varat to vienkārši izdzēst un izvēlnē kliparti izvēlēties citu. Varat arī elastīgi pievienot attēliem rāmjus vai iekļaut papildu objektus, piemēram, aizpildījuma rūtiņas, kas kalpo kā vienas lapas fons.