Dinamiskie projekti

Dinamiskie projekti

Šī funkcija racionalizē foto produktu masveida pasūtījumu izvietošanu, pārvaldību un personalizēšanu, atvieglojot piegādi vairākiem klientiem vienlaikus. Dinamiskie projekti ļauj izmantot vietzīmes, lai pielāgotu saturu no saglabātās tabulas.

Aktivizēšana

Lai aktivizētu šo funkciju projektā, vispirms tas jāprojektē. Kad projekts ir gatavs, atveriet to tiešsaistes konstruktorā un noklikšķiniet uz Dinamiskā pogu labajā pusē. Parādīsies ziņojums ar sīkāku informāciju. Lai aktivizētu funkciju, noklikšķiniet uz Tālāk. Pēc aktivizēšanas dinamisko rīku kolonna būs pieejama ikreiz, kad noklikšķināsiet uz pogas Dinamiskā.

Dinamiskā sleja

Vietrāži

Vietnes turētājs ir teksta fragments, kas tiek personalizēts, pamatojoties uz reģistrētajiem datiem. Ir pieejami noklusējuma satura lauki. Varat izveidot jaunus, noklikšķinot uz Pievienot jaunu.

Lai fotoattēlu produktam pievienotu vietas turētāju, vispirms ir jāpievieno teksts. Kad šī funkcija ir aktivizēta, teksta redaktorā blakus teksta pielāgošanas rīkiem parādīsies vietas turētāja lauks. No pieejamajām izvēlēm izvēlieties iespēju, un tekstā tiks pievienota vietas aizzīme. Ir iespējams pievienot vairākas vietzīmes. Ņemiet vērā, ka vietniekvārdam atbilst tikai teksts iekavās, kas ļauj dinamiski mainīt datus.

Teksta redaktors ar vietas apzīmētāja lodziņu

Mēs iesakām iespējot Automātiskais fonta lielums lai novērstu garāka teksta izvietošanu ārpus teksta lauka, jo teksta garums var atšķirties. Kad esat pielāgojis tekstu, noklikšķiniet uz LABI. Fotoproduktam tiks pievienots teksts ar izvēlēto vietas turētāju.

Produkts ar vietas nosaukumu

Dati

Slejā Dati ir jāievada dati, kurus vēlaties pielāgot. Lai ievadītu datus, noklikšķiniet uz Datu pārvaldība. Parādīsies logs ar datu tabulu, kurā redzēsiet visus ievadāmos datus. Augšējā labajā stūrī atradīsiet šādas pogas:

Datu tabula ir tukša

Pievienot: Noklikšķinot uz tās, tiks atvērts logs datu pievienošanai. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, lai nosūtītu produktu tieši katrai personai, piegādes adrese ir jāaizpilda pareizi. Lodziņā Pasūtījuma daudzums varat arī izvēlēties katrai personai nosūtāmās preces daudzumu. Kad esat aizpildījis visus datus, noklikšķiniet uz Saglabāt.

Pēc tam informācija tiks parādīta tabulā. Noklikšķinot uz atkritumu urnas ikonas, dati tiks izņemti no saraksta. Noklikšķinot uz atslēgas ikonas blakus personai, varat rediģēt jau iekļautos datus.

Datu tabula

Lejupielādēt: Šādi tiks lejupielādēti visi CSV failā ietvertie dati.
Augšupielādēt CSV failu: Tas augšuplādēs CSV failu un iekļaus datus tabulā.
Kad visi dati ir iekļauti, noklikšķiniet uz bultiņas ikonas augšējā kreisajā stūrī.

Datu sleja

Visi iekļautie dati tiks parādīti Dati slejā. Varat pārskatīt katru no iekļautajiem datiem, noklikšķinot uz bultiņu pogām. No šejienes ir iespējams arī rediģēt ievadītos datus, noklikšķinot uz atslēgas ikonas. Ja noklikšķināsiet uz izvēles rūtiņas Preview (Priekšskatījums), vietzīmes tiks aizstātas ar priekšskatītajiem datiem.

Piegāde

Šeit varat izvēlēties starp:

Piegādes iespējas

Nosūtīt pasūtījumu uz vienu piegādes adresi: Sūtīt visus produktus uz vienu izvēlēto piegādes adresi.
Nosūtīt pasūtījumu uz datu ierakstos norādītajām adresēm.: Katrs personalizētais produkts tiks nosūtīts uz norādīto personas adresi. Katras personas piegādes adrese tiks norādīta izrakstīšanās laikā.

Informāciju var mainīt, noklikšķinot uz pogas Rediģēt. Pēc atzīmēšanas pabeidziet pirkumu, un katra persona saņems personalizēto foto produktu uz savu adresi. Lūdzu, ņemiet vērā, ka iepirkumu grozā vienlaicīgi var pievienot tikai vienu dinamisku projektu.

 

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties:

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties: