Cliparts

Jūsu dizainā ir pieejama plaša klipartu izvēle. Tos var apskatīt, noklikšķinot uz pogas Cliparts (klipari) labajā izvēlnē. Jūs varat precizēt meklēšanu, izvēloties kategoriju no lodziņa Kategorija vai ievadot konkrētu atslēgas vārdu meklēšanas lodziņā.

Cliparts izvēlne labajā slejā

Varat atzīmēt savus iecienītākos klipus, noklikšķinot uz sirds ikonas katra klipa apakšā. Sirds ikona kļūs pelēka, un jūsu iecienītākais klipraksts tiks parādīts klipraktiķu izvēlnes augšpusē, lai nodrošinātu ātru un ērtu piekļuvi. Lai izņemtu kliprakstu no izlases, vēlreiz noklikšķiniet uz sirds ikonas, lai to noņemtu atzīmi.

Iecienītākie kliparti, kas atlasīti pēc sirds ikonas

Lai pievienotu kliprakstu fotoizstrādājumam, izvēlieties kliprakstu, turot nospiestu peles pogu un velkot to uz fotoizstrādājuma. Kliparts tiks novietots uz izstrādājuma ar noklusējuma iestatījumiem. Iespējams, būs nepieciešams pielāgot tā izmēru un atrašanās vietu, lai tas atbilstu jūsu dizainam. Kad klipraksts ir atlasīts, virs tā tiks parādīta izvēlne ar iespējām to apgriezt horizontāli, vertikāli un dzēst.

Izvēlēts kliparts ar rīkiem augšpusē un labajā slejā

Tāpat kā ar citiem objektiem, kad ir atlasīts klipraksts, labajā pusē parādīsies pogas ar tā rīkiem. Klipartam var mainīt krāsas, izmantojot filtrus. Plašāku informāciju skatiet rakstā Piemērot filtrus. Atcerieties, ka izvēlnē Atrašanās vieta ir izlīdzināšanas, slāņa un necaurspīdīguma rīki.