Aizpildiet lodziņu

Aizpildiet lodziņu

Jūs varat pielāgot visus foto produkta aizpildījuma lodziņus, lai tie atbilstu jūsu dizainam. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz pogas Pievienot aizpildījumu Dizainera augšējā izvēlnē vai izmantojiet esošo izkārtojumu. Kad esat izvēlējies aizpildījuma lodziņu, varat mainīt tā īpašības, noklikšķinot uz pogas Fill box (Aizpildījuma lodziņš) labajā izvēlnē. Šīs opcijas ļauj pielāgot aizpildījuma rūtiņu atbilstoši jūsu vēlmēm.

Pievienotais aizpildījuma lodziņš un labajā izvēlnē redzamie rīki

Kad ir parādīta aizpildījuma rūtiņas konfigurācijas izvēlne, varat izvēlēties krāsu, gradientu vai faktūru.

Krāsa

Ir vairāki veidi, kā izvēlēties vienkrāsu aizpildījuma rūtiņai:
1. Noklikšķiniet uz vienas no šajā izvēlnē redzamajām krāsām.
2. Noklikšķinot uz pogas Krāsa, tiks atvērta izvēlne ar vairākām krāsām. Noklikšķiniet uz jebkuras krāsas, lai to izvēlētos kā aizpildījuma rūtiņas krāsu.

Aizpildījuma rūtiņas krāsu opcijas

3. Noklikšķinot uz pogas Krāsa, tiek parādīta poga Krāsu izvēle. Šeit varat izvēlēties vēlamo krāsu no piedāvātās krāsu paletes vai ievadīt tās HEX vērtību.

Krāsu atlases rīks

Pa labi no izvēles rūtiņas Colour (Krāsa) ir lauks Opacity (Necaurspīdīgums). Mainot tā vērtību, mainās aizpildījuma rūtiņas caurspīdīgums.

Gradients

Noklikšķinot uz vienas no šajā izvēlnē piedāvātajām gradienta iespējām, aizpildīšanas lodziņš tiks automātiski aizpildīts ar to.

Aizpildījuma rūtiņas gradienta opcijas

Krāsas gradientam var izvēlēties laukos Krāsa 1 un Krāsa 2. Noklikšķinot uz viena no šiem krāsu laukiem, tiks atvērta izvēlne, kurā var izvēlēties krāsu no attēlotajām krāsām, izmantot pipetes rīku, lai izvēlētos krāsu, vai noklikšķināt uz Colour selection (Krāsu izvēle), lai izvēlētos konkrētu krāsu no šīs izvēlnes.

Gradienta krāsas izvēle

Lodziņš Rotācija ļauj iestatīt gradienta rotācijas pakāpi, kur viena krāsa ir vienā galā, bet otra - pretējā galā. Lodziņš Necaurspīdīgums ļauj iestatīt gradienta aizpildījuma caurspīdīguma pakāpi.

Tekstūra

Šajā izvēlnē tiek parādītas dažādas tekstūras, no kurām izvēlēties aizpildījuma lodziņu. Noklikšķinot uz vienas no tām, šī tekstūra tiks iestatīta kā aizpildījums. Necaurredzamību var regulēt lodziņā Necaurredzamība.

Aizpildījuma rūtiņas tekstūras opcijas