Izveidot projektu no galerijas

Izveidot projektu no galerijas

Papildus attēliem varat glabāt, pārvaldīt, kopīgot un pārdot savus projektus, kas izveidoti ar Saal Design programmatūru, tiešsaistes veikalu vai ārējo dizaina programmatūru. Turklāt varat izveidot tik daudz foto produktu, cik vēlaties, tieši no galerijas, ātri un vienkārši. Galeriju panelī nolaižiet izvēlni galerijai, no kuras vēlaties izveidot produktu, un izvēlieties Izveidot produktu.

Gallery panel drop down menu

Šo opciju var atrast arī galerijā. Atverot galeriju, redzēsiet, ka labajā pusē esošajā izvēlnē tiek parādītas dažādas opcijas un informācija par jūsu galeriju. Šajā izvēlnē atradīsiet arī iespēju izveidot produktu no šajā galerijā esošajām fotogrāfijām. Viss, kas jums jādara, ir jānoklikšķina uz Izveidot produktu.

Options within a gallery

Automātiski atvērsies tiešsaistes veikals, kurā būs redzami dažādi Saal Digital piedāvātie fotoprodukti.

Photo products

Jūs varat pielāgot visas produkta funkcijas.

Professional Line XT features

Un izvēlieties sev piemērotāko metodi, lai izveidotu savu foto produktu.

Design modes

Ja izvēlaties automātiskā izkārtojuma režīmu, visas jūsu galerijā esošās fotogrāfijas būs pieejamas dizainera ekrānā, lai jūs tās varētu izmantot sava produkta izveidei.

Designer with autolayout

Ja izvēlaties izveidot produktu, izmantojot One Minute režīmu, jūsu produkts tiks automātiski izveidots, izmantojot jūsu galerijā atlasītās fotogrāfijas.

Image selection

Pēc tā izveides jūs varēsiet tajā veikt jebkādas izmaiņas. Ja nepieciešams, varat pievienot vairāk attēlu no citas galerijas vai ierīces. No šejienes varat arī pievienot projektu savam grozam, kopīgot to un pārdot, kad tas būs gatavs.

Professional Line created with one minute

Kad esat pabeidzis izstrādāt projektu, noklikšķiniet uz Saglabāt projektu, lai to saglabātu. Projektam ir jāpiešķir nosaukums un jānoklikšķina uz Saglabāt.

Save project

Atverot paneli Projekti, jūs atradīsiet savu projektu ar nosaukumu, ar kādu to saglabājāt.

Project panel with professional Line

Izvēloties projektu, labajā izvēlnē parādīsies vairākas opcijas, tostarp Add to cart (Pievienot grozam), Share settings (Koplietošanas iestatījumi ) un Sell project (Pārdot projektu). Šīs opcijas var atrast arī, noklikšķinot uz 3 punktiņu pogas projektā.