Pārdošanas un rēķinu iestatījumi

Pārdošanas un rēķinu iestatījumi

Saal Digital pilnīgi bez maksas rūpējas par visu pārdošanas procesu, ļaujot jums brīvi koncentrēties uz savu biznesu. Tomēr šajā izvēlnē jūs atradīsiet dažādas ar pārdošanas un rēķinu sagatavošanas procesu saistītas opcijas, lai vairāk pielāgotu un kontrolētu savu uzņēmumu un zīmolu.

Sales and bill settings panel

Rēķinu iestatījumi

Ja vēlaties, varat pievienot savu logotipu, kas parādīsies rēķina augšējā stūrī. Tādējādi jūsu zīmols būs redzams un redzams jūsu klientiem norēķinu procesa laikā.

Upload image button

Vienkārši noklikšķiniet uz pogas Augšupielādēt attēlu un augšupielādējiet savu logotipu, izmantojot norādītos parametrus. Pēc augšupielādes jūsu attēls būs pieejams šeit.

Logo in bill settings

Jūs varat nomainīt logotipu, noklikšķinot uz pogas Augšupielādēt attēlu, vai dzēst logotipu, noklikšķinot uz pogas Dzēst. Noklikšķinot uz Rediģēt attēlu, varēsiet iestatīt konkrēto apgriezumu, ko vēlaties izmantot, un vajadzības gadījumā veikt dažas korekcijas.

Logo editor

Manuāli izdot pasūtījumus

Ja vēlaties pilnībā kontrolēt savus pasūtījumus, manuāli apstiprinot katru pasūtījumu pirms tā nodošanas ražošanā, varat to izdarīt, aktivizējot šo opciju.

Manual release orders option

Visi jūsu klientu veiktie pasūtījumi parādīsies pasūtījumu pārvaldības panelī, gaidot, kad tos apstiprināsiet manuāli. Jūs saņemsiet arī e-pasta paziņojumu par katru iesniegto pasūtījumu.

Order management panel with order waiting

Viss, kas jums jādara, ir jāļauj pasūtījumu nodot ražošanai, lai to pabeigtu, vai arī, ja nepieciešams, jāatceļ pasūtījums.

Order waiting for approval

Kolekcija veikalā

Ja vēlaties, lai pasūtījumi tiktu nosūtīti uz konkrētu adresi, nevis klienta izvēlēto galamērķi, varat aktivizēt šo opciju. Tas ir ļoti noderīgi, ja jums ir fizisks veikals vai vēlaties piegādāt pasūtījumus klientiem personīgi.

In store collection option

Pēc aktivizēšanas vienkārši aizpildiet adresi, un visi pasūtījumi no jūsu galerijām un projektiem tiks nosūtīti uz šo adresi.

Kopīgošanas funkcija - neitrālā kopīgošanas saite

Šī opcija ļauj nosūtīt koplietošanas saites saviem klientiem pilnīgi neitrālā veidā, bez jebkādas atsauces uz Saal Digital. Pēc noklusējuma ir izvēlēta iespēja Saal Digital. Tas nozīmē, ka visas koplietojamās saites uz jūsu galerijām un projektiem būs ar domēnu saal-digital.net.
Ja izvēlaties opciju Foto portāls, jūsu koplietojamās saites būs domēna photo-portal.shop domēnā. Tas nozīmē, ka jūsu klienti, apmeklējot jūsu saturu, neredzēs nekādas atsauces uz Saal Digital.

Sharing function

Šī funkcija ietekmē visu jūsu saturu, gan galerijas, gan projektus, kā arī jūsu profila lapu.

Gallery with neutral link