Cenrāži

Lai pārdotu foto produktus, vispirms ir jāizveido cenrāži, kuros jādefinē visi pārdodamo produktu kritēriji, to īpašības un cenas. Kad šie cenrāži būs izveidoti, tie būs pieejami izmantošanai jūsu galerijās, kad būs aktivizēta iespēja Atļaut pasūtīšanu.
Visi izveidotie cenrāži tiek parādīti Pārdošanas paneļa izvēlnē Cenrāži. Tos var mainīt jebkurā laikā, noklikšķinot uz pogas Rediģēt. Varat izveidot tik daudz cenu sarakstu, cik vēlaties.

Price list panel

Lai izveidotu cenrādi, noklikšķiniet uz Pievienot. Parādīsies izvēlne Jauns pārdošanas cenrādis.

New selling price list menu

Pirmais, kas jāiestata, ir pamatiestatījumi. Šeit jums jānorāda cenu saraksta nosaukums. Šis nosaukums būs redzams tikai jums un netiks darīts pieejams jūsu klientiem. Cenu sarakstu varat iestatīt kā noklusējuma cenu sarakstu. Tādējādi tas tiks aktivizēts pēc noklusējuma, kad atļausiet komercializēt kādu no savām galerijām. Un, ja vēlaties, varat aktivizēt Cenu skaistinātāju, lai automātiski noapaļotu cenas.

Price list basic settings

Produktu konfigurēšana

Zem pamatiestatījumiem atradīsiet dažādas pieejamās foto produktu kategorijas. Jums jāaktivizē tās, kuras vēlaties iestatīt savā cenrādī.

Products category deactivated

Tiklīdz produktu kategorija ir aktivizēta, parādīsies jaunas opcijas. Katrā kategorijā pieejamos produktus varat aktivizēt un deaktivizēt atsevišķi.

Products within Wall Decor category

Turklāt, noklikšķinot uz Konfigurēšana, varat aktivizēt un deaktivizēt dažādas katra produkta konfigurēšanas iespējas. Atkarībā no konfigurējamā produkta atradīsiet dažādas iespējas, lai to pielāgotu. Kad esat iestatījis, konfigurācija ir jāsaglabā.

Photo in a Changeable Frame configurator

Varat arī sakārtot fotoproduktu parādīšanās secību tā, lai jūsu izvēlētais produkts tiktu parādīts pirmais. Lai to izdarītu, vienkārši noklikšķiniet uz bultiņām, kas parādās katra produkta labajā pusē, un pārvietojiet to uz augšu vai uz leju, kā vēlaties.

Rearranged products in price list

Varat mainīt gan fotoproduktu kategorijas, gan kategorijā esošo fotoproduktu parādīšanās secību.

Cenu iestatīšana

Katram produktam varat noteikt uzcenojumu. Šī piemaksa tiek pieskaitīta izstrādājuma iegādes cenai un atbilst peļņai, ko saņemat par katru pārdoto izstrādājumu. Varat noteikt dažādus uzcenojumu veidus: Absolūtā, kad varat noteikt fiksētu uzcenojumu. Procentuālā, kurā var iestatīt procentuālo uzcenojumu. Fiksēta katram produktam, kas ļauj manuāli noteikt pārdošanas cenu katram produktam.

Surcharge types

Ja, izvēloties iespēju Fiksēta katram produktam, noklikšķiniet uz Konfigurēšana, tiks parādīts attiecīgā produkta konfigurācijas panelis.

Fixed for each product configuration menu

Šeit varat konfigurēt visu, kas saistīts ar fotoattēlu produktu, un atrast informāciju par tā iepirkuma cenu, pārdošanas cenu un gūto peļņu. Katru izstrādājumu varat aktivizēt vai deaktivizēt atbilstoši savām vajadzībām. Pēc noklusējuma visi fotoprodukta izstrādājumi ir atlasīti ar iepriekš iestatītu pārdošanas cenu un peļņu. Pirmajā panelī varat viegli mainīt visu izstrādājumu uzcenojumu absolūtā vai procentuālā veidā.

Apply surcharge to selected articles menu

Varat iestatīt konkrētu konfigurāciju, lai tā tiktu izvēlēta pēc noklusējuma, kad tā tiek izvēlēta iegādei galerijā. Tādējādi tiek piešķirta prioritāte vēlamajai konfigurācijai un klientam ir vieglāk izvēlēties.

Preselected article menu

Jūs varat izmantot filtrus un meklēšanas rīku, lai ātri atrastu visus rakstus ar norādītajām funkcijām. Tas ļauj viegli aktivizēt tikai tos rakstus ar vēlamajām funkcijām.

Filters applied in configurator

Varat arī noteikt galīgo cenu, par kādu katrs no tiem tiks pārdots, vienkārši ievadot vērtību ailē Pārdošanas cena. Kad esat veicis iestatījumus, noklikšķiniet uz Saglabāt.

Digitālie faili

Papildus fotoattēlu produktiem varat pārdot arī savu attēlu digitālos failus. Cenrādī atradīsiet dažādas izšķirtspējas opcijas, kuras var aktivizēt. Jums jāaktivizē tās, kuras vēlaties pārdot, un jānosaka to absolūtā cena.

Digital files activated

Ja vēlaties, varat pat piedāvāt savus digitālos failus bez maksas, cenrādī iestatot cenu 0. Tad jūsu klienti galerijā varēs izvēlēties digitālo failu, pievienot to grozam par 0, pabeigt pasūtījumu un saņemt digitālos failus bez maksas.

Digital files in gallery

Shopping basket with digital files

Pasūtot digitālos failus, lietotājs pēc maksājuma saņemšanas pa e-pastu ātri un ērti saņems fotoattēlu lejupielādes saiti, negaidot ražošanas laiku. Lejupielādes saite būs derīga līdz 30 dienām. Vajadzības gadījumā lejupielādes saiti klientam var nosūtīt atkārtoti, pasūtījumu pārvaldības panelī izvēloties pasūtījumu ar lejupielādēm un noklikšķinot uz Resend download links to customer.

Resend download links button

Konkrēta attēla cenrādis

Atsevišķam attēlam varat iestatīt konkrētu cenrādi. Tas ir noderīgi, ja, piemēram, vēlaties pārdot grupas fotoattēlu noteiktā formātā par noteiktu cenu. Lai to izdarītu, atveriet galeriju un atlasiet fotoattēlu. Visa informācija par fotoattēlu parādīsies izvēlnē labajā pusē. Šeit atradīsiet cenu saraksta nolaižamo izvēlni.

Image selected in gallery

Pēc noklusējuma ir atlasīta iespēja Izmantot cenrādi no galerijas. Jums tikai jāizvēlas cenrādis, kuru vēlaties aktivizēt konkrētajam fotoattēlam. Pēc izvēles noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas.

Image price list options

Atverot galeriju, jūs redzēsiet, ka izvēlētajā fotoattēlā ir pieejami produkti un cenas no konkrētajam fotoattēlam norādītā cenrāža.