Vēlmju saraksts

Vēlmju saraksts

Kad jūsu klienti apmeklē galeriju, lietotāji var izvēlēties savas iecienītākās fotogrāfijas, lai tās pievienotu vēlmju sarakstam. Šādā veidā lietotāji var izveidot savu kolekciju un iegādāties, kad vien vēlas.

Gallery sample

Lai pievienotu fotoattēlus vēlmju sarakstam, noklikšķiniet uz sirsniņas, kas parādās pie katra fotoattēla, kad pārvietosiet peli virs tā. Noklikšķinot uz tās pašas sirsniņas, fotoattēls tiks noņemts no vēlmju saraksta. Vēlmju saraksts atrodas galerijas augšējā labajā stūrī, un tam ir pievienots skaitlis, kas norāda pievienoto fotogrāfiju skaitu. Kad jūsu klients noklikšķinās uz šīs sirsniņas, viņš redzēs visus attēlus, kas ir pievienoti vēlmju sarakstam, tostarp apakšgalerijās atlasītos attēlus.

Wish list sample

No šejienes jūsu klients var iegādāties attēlus un izņemt no vēlmju saraksta nevēlamus attēlus. Turklāt attēli, kurus lietotāji pievieno savam vēlmju sarakstam, galerijā tiek atzīmēti ar sirsniņu, kas ir redzama jums.

Wish list icon notification

Ja galerijā ir atlasīti vairāki attēli, labajā izvēlnē ir pieejama iespēja Lejupielādēt CSV failu. Tas ļauj atlasīt lietotāja vēlmju sarakstam pievienotās fotogrāfijas un lejupielādēt CSV failu, lai ātri atrastu tās lietotajā ārējā programmatūrā, piemēram, Lightroom.

Atsauksmes pogas

Vēlmju sarakstu var izmantot kā atsauksmju rīku. Galerijas iestatījumos ir opcija Rādīt atsauksmju pogu.

Show feedback button in gallery settings

Ja tā ir aktivizēta, lietotāji savā vēlmju sarakstā atradīs pogu Sūtīt atlasi.

Send selection button in wish list

Noklikšķinot uz šīs pogas, tiks atvērts logs, kurā lietotājam tiks lūgts ievadīt savu personisko informāciju kopā ar ziņojumu. Pēc aizpildīšanas un noklikšķinot uz pogas Iesniegt, jūs saņemsiet e-pasta vēstuli ar klienta ziņojumu.

Send selection window

Jūsu klienta izvēlētās fotogrāfijas tiks parādītas jums attiecīgajā galerijā, kas būs atzīmētas ar sirds ikonu.

Heart icon on gallery