Pārdošanas iestatījumi

Pārdošanas iestatījumi

Šī izvēlne ļauj pārdot attēlus kā produktus vai digitālos failus. Ja vēlaties pārdot savus attēlus, ir svarīgi aktivizēt šo opciju. Noklikšķinot uz Pārdošanas iestatījumi, pirmajā ekrānā tiks prasīts aktivizēt opciju Atļaut pasūtīšanu, lai attēlus varētu pasūtīt.

Activate allow ordering

Pēc aktivizēšanas tiks parādītas vairākas opcijas, lai pielāgotu attēlu pārdošanu.

Sales settings

Pirmais, ko jūs atradīsiet, ir cenu saraksts. Cenu saraksts, kas izvēlēts pēc noklusējuma, kad tika iestatīti cenu saraksti, ir iepriekš atlasīts. Cenu saraksta izvēlnē varat izvēlēties citu. Un, ja nepieciešams, varat veikt galīgos cenrāža pielāgojumus, noklikšķinot uz Rediģēt.

Select price list

Tālāk atradīsiet iespēju aktivizēt Filtrēt produktus pēc attēla attiecības. Tas ļaus pasūtīt tikai tos produktus no izvēlētā cenrāža, kas atbilst attēla malu attiecībai.

Ratio filter sample options

Jūs varat dot klientam iespēju apgriezt un pārframēt attēlu, aktivizējot iespēju Allow image editing/cropping (Atļaut attēla rediģēšanu/apgriešanu). Ja ir izvēlēts fotoizstrādājums, koplietojamās galerijas saitē būs pieejama attēla rediģēšanas poga.

Edit button on gallery

Noklikšķinot uz tās, klients varēs veikt pēdējos attēla pielāgojumus, pamatojoties uz izvēlētā foto produkta formātu.

Crop image

Visbeidzot, varat aktivizēt iespēju Aizstāt attēlu pirms pasūtīšanas. Šādā veidā jūs varēsiet augšupielādēt galīgo failu pēc pasūtījuma veikšanas un pirms tā nodošanas ražošanai.

Cenu saraksta piemērošana galerijai

Lai piemērotu cenrādi galerijai, vispirms ir jāatļauj tās pasūtīšana. Galerijās ir jāatver tās galerijas izvēlne, kurai vēlaties to piemērot. Parādīsies vairākas opcijas.

Options from the gallery panel

Visas šīs opcijas atradīsiet arī galerijas iekšpusē.

Options within a gallery

Jums jānoklikšķina uz Pārdošanas iestatījumi. Tādējādi tiks atvērta izvēlne Pārdošanas iestatījumi ar aktivizētu opciju Atļaut pasūtījumus.

Gallery Sales settings

Automātiski tiks izvēlēts cenrādis, kuru esat iestatījis kā noklusējuma iestatījumu. To var mainīt uz citu jau izveidoto cenrādi, atverot cenrāžu izvēlni un izvēloties to. Šajā izvēlnē varat aktivizēt opciju Filtrēt produktus pēc attēlu formāta, aktivizēt opciju Ļaut klientiem rediģēt un apgriezt attēlus un aktivizēt opciju Aizstāt attēlus pirms pasūtīšanas. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Saglabāt. Ja jūsu galerija iepriekš nav kopīgota, parādīsies izvēlne Kopīgot galeriju. Lai varētu pārdot savus attēlus, ir jāaktivizē koplietošana. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Saglabāt. Jūs redzēsiet, ka galerijas statuss ir mainījies.

Gallery status

Atverot galeriju, jūs redzēsiet, ka tagad galerijā ir pieejama iespēja Pirkt tagad.

Buy now button

Attēlus var iegādāties atbilstoši izvēlētajā cenrādī iestatītajai konfigurācijai.

Products to buy

Papildus galerijām pārdošanā var nodot arī visus foto produktus, piemēram, fotogrāmatas, kalendārus un kartītes.