Koplietošanas iestatījumi

Koplietošanas iestatījumi

Šajā izvēlnē atradīsiet rīkus, lai kopīgotu attēlus un galerijas ar saviem kontaktiem un klientiem. Šī opcija ir jāaktivizē arī tad, ja vēlaties pārdot savus attēlus. Pirmo reizi noklikšķinot uz Share settings (Koplietošanas iestatījumi), ekrānā tiks parādīta prasība aktivizēt kopīgošanu.

Activate sharing

Pēc aktivizēšanas parādīsies dažādas opcijas, kas ļaus jums pielāgot galerijas kopīgošanas veidu. Šeit būs redzama izveidotā koplietošanas saite, kas ved uz jūsu galeriju. Šo saiti varat kopēt un ielīmēt manuāli vai arī vienkārši noklikšķiniet uz Atvērt, lai atvērtu kopīgoto saiti uz galeriju. Šādā veidā varat redzēt, kā lietotāji redzēs galeriju.

Share gallery menu

Ir vēl citas iespējas, lai konfigurētu, kā jūsu galerija tiek kopīgota. Jūs redzēsiet, ka galerijas iestatījumos ierakstītais nosaukums ir kopēts kā jūsu galerijas koplietojamās saites noklusējuma nosaukums. Ja vēlaties, varat pārrakstīt nosaukumu, lai tas parādītos koplietojamajā saitē kā jūsu galerijas nosaukums. Ja vēlaties, varat arī pārrakstīt savas galerijas aprakstu.

Override gallery description

Ja Pārdošanā iepriekš esat iespējojis valodas, šeit varat pievienot tulkotu savas galerijas koplietojamās saites nosaukumu un aprakstu, noklikšķinot uz Tulkot. Ieslēgtās valodas tiks parādītas, lai jūs varētu tās aizpildīt.

Translations

Visbeidzot, varat aktivizēt iespēju publicēt galeriju savā profila lapā. Šādā veidā lietotāji varēs ne tikai piekļūt galerijai, izmantojot koplietošanas saiti, bet arī apmeklēt to savā profila lapā kopā ar citām galerijām, kuras tur esat publicējis.

Publish on profile page

Droša ar paroli

Ja vēlaties, varat aizsargāt savu galeriju ar paroli. Šādā veidā tai var piekļūt tikai tie lietotāji, kuri zina paroli. Lai piekļūtu galerijai, jums būs manuāli jāpaziņo lietotājiem parole.

Secure with password

Varat arī aktivizēt iespēju Pieprasīt reģistrāciju. Tādējādi lietotājam, kas piekļūst kopīgotajai saitei, būs jāreģistrējas.

Require registration

Tiklīdz lietotājs reģistrēsies galerijā, viņš tiks iekļauts galerijas informācijas izvēlnē.

User listed in gallery

Un, ja lietotājs ir jauns, viņš tiks pievienots jūsu kontaktiem.

User on contacts

Redzēsiet, ka, ja ir aktīva opcija Pieprasīt reģistrāciju, parādīsies opcija Pirmais lietotājs piešķir paroli, kuru var aktivizēt, un tas nozīmē, ka pirmais lietotājs, kas pieslēdzas šai galerijai, nosaka galerijas paroli.

Koplietojamās saites nosūtīšana kontaktiem

Zem pogas Kopīgotā saite atradīsiet dažādas opcijas, lai nosūtītu un kopīgotu galeriju ar lietotājiem. Varat kopēt koplietošanas saiti, lai to nosūtītu lietotājiem pēc izvēles, izmantojot vēlamo metodi vai platformu. Noklikšķiniet uz Sūtīt pa e-pastu, lai nosūtītu saiti pa e-pastu. Tas automātiski atvērs noklusējuma programmatūru, ko esat izvēlējies savā ierīcē e-pasta sūtīšanai. Vai arī varat nosūtīt kopīgoto saiti saviem kontaktiem pa e-pastu tieši no Photo Portal, noklikšķinot uz Share with contacts (Kopīgot ar kontaktiem).

Share link options

Izvēloties šo opciju, redzēsiet iepriekš pievienotos kontaktus un kontaktu grupu. Varat izvēlēties tos, kuriem vēlaties nosūtīt koplietojamo saiti. Ja vēlaties, šeit varat pievienot vēl citus kontaktus, noklikšķinot uz Pievienot.

Select contacts

Kad esat izvēlējies kontaktpersonas, kuras saņems e-pastu ar kopīgoto saiti uz jūsu galeriju, noklikšķiniet uz Turpināt. Parādīsies jauns logs, kurā varat uzrakstīt tekstu, kas tiks pievienots kopīgotajai saitei. Ja Pārdošanā jau esat izveidojis e-pasta veidnes, varat izvēlēties kādu no tām no pieejamās nolaižamās izvēlnes. Jūs arī pamanīsiet, ka iepriekš izvēlētie kontakti jau ir iekļauti. Kad esat pabeidzis, noklikšķiniet uz Sūtīt ziņu, un šie kontakti saņems ziņu, kas būs uzrakstīta pie jūsu galerijas koplietojamās saites.

Send message

Kad esat konfigurējis galerijas koplietošanas iestatījumus, noklikšķiniet uz Saglabāt. Redzēsiet, ka jūsu galerijas statuss ir mainījies.

Gallery status