Izveidot galerijas

Izveidot galerijas

Galerijas ļauj glabāt, organizēt, kopīgot un pārdot attēlus no vienas tiešsaistes krātuves.

Izveidot galeriju

Gallery panel

Lai izveidotu galeriju, dodieties uz Galerijas un noklikšķiniet uz pogas +Pievienot. Parādīsies uznirstošā izvēlne, kas ļaus jums uzrakstīt nosaukumu, aprakstu un izvēlēties fotogrāfijas veidu. Pēc aizpildīšanas jānoklikšķina uz Izveidot.

Add a new gallery menu

Jūsu galerijās parādīsies jauna galerija.

New gallery on Gallery panel

Varat atvērt savu jauno galeriju, noklikšķinot uz tās. Jūs redzēsiet, ka jaunā galerija ir tukša.

Empty gallery

Lai pievienotu attēlus, ir jānoklikšķina uz +Pievienot, Pievienot attēlus un jāizvēlas vieta, kur tiek glabātas jūsu fotogrāfijas. Vai arī varat pievienot fotoattēlus tieši, velkot tos no mapes un iemetot galerijā.

Add images optionsGallery with images

Izveidot apakšgaleriju

Papildus galerijām jums ir iespēja galerijas ietvaros izveidot apakšgalerijas. Tas ir ļoti noderīgi, lai sakārtotu fotoattēlus vai atlasītu fotoattēlus, ko nosūtīt noteiktām cilvēku grupām. Lai izveidotu apakšgalerijas, noklikšķiniet uz +Pievienot un izvēlieties Pievienot jaunu apakšgaleriju.

Add sub-gallery button

Parādīsies uznirstošā izvēlne, kas ļaus jums uzrakstīt nosaukumu, aprakstu un izvēlēties Fotogrāfijas veidu. Šeit varat arī aktivizēt vai deaktivizēt iespēju automātiski kopīgot apakšgaleriju, kad tiek kopīgota galvenā galerija. Pēc aizpildīšanas noklikšķiniet uz Izveidot.

New subgallery menu

Galerijas iekšpusē parādīsies jauna apakšgalerija. Varat atvērt jauno apakšgaleriju, noklikšķinot uz tās. Jūs redzēsiet, ka šī jaunā apakšgalerija ir tukša. Jūs varat pievienot fotoattēlus, noklikšķinot uz pogas +Pievienot, kā tas ir galerijās.

New subgallery created

Un jūs varat atlasīt fotoattēlus no galvenās galerijas, lai tos ievietotu apakšgalerijā. Jums tikai jāatgriežas galvenajā galerijā, noklikšķinot uz tās.

Gallery top menu

Un atlasiet fotoattēlus, kurus vēlaties pārvietot uz apakšgaleriju. Lai atlasītu vairāk nekā vienu fotoattēlu, ir jānoklikšķina uz izvēles rūtiņas Atlasīt vairākus un pēc tam jāizvēlas fotoattēli. Kad attēls ir atlasīts, labajā izvēlnē parādīsies iespēja kopēt, pārvietot uz un dzēst. Lai atlasītās fotogrāfijas pievienotu apakšgalerijai, atkarībā no vajadzībām izvēlieties kopēt vai pārvietot.