Galerijas iestatījumi

Galerijas iestatījumi

Šajā izvēlnē varat konfigurēt galerijas prezentācijas aspektus.

Gallery settings menu

Vispirms jūs atradīsiet pamatnosacījumus, kur varat mainīt nosaukumu, pievienot aprakstu un izvēlēties galerijas fotogrāfijas veidu. Tālāk atradīsiet dažādus galerijas iestatījumus. Jums ir iespēja parādīt attēlu kā galerijas galveni, kas būs redzams galerijas koplietošanas saites augšpusē.

Gallery

Ja vēlaties, varat aktivizēt iespēju izmantot šo galvenes attēlu tikai šai funkcijai un nerādīt to savā galerijā.

Show title image option

Galerijas iekšienē esošajām fotogrāfijām var pievienot virsrakstu un aprakstu. Tos var pievienot, izvēloties fotoattēlu, labajā slejā.

Gallery right column

Galerijas iestatījumos varat aktivizēt opciju, lai galerijā tiktu rādīts fotoattēla virsraksts un apraksts.

Photo title on gallery option

Turklāt šeit varat aktivizēt ūdenszīmi savā galerijā. Un iespējojiet komentārus savā galerijā. Pēc šīm opcijām atradīsiet rīkus galerijas izskata mainīšanai.

Display options

Jums pat ir iespēja patstāvīgi izvēlēties rādīšanas režīmu mobilajās ierīcēs.

Mobile view

Kad esat pabeidzis konfigurēt galerijas iestatījumus, noklikšķiniet uz Saglabāt. Galerijas galvenā attēla konfigurācija. Izvēlnē pa labi redzēsiet, ka ir iepriekš izvēlēts attēls. Šis attēls pēc noklusējuma darbosies kā jūsu galerijas galvene pēc kopīgošanas.

Gallery main image

Varat izvēlēties citu attēlu, noklikšķinot uz Mainīt galveno attēlu. Parādīsies logs, kurā varat izvēlēties citu attēlu no galerijas vai augšupielādēt citu attēlu, kas darbosies kā jūsu galerijas galvenais attēls.

Main image photo options

Varat arī veikt pielāgojumus galerijas galvenajam attēlam, noklikšķinot uz pogas Rediģēt attēlu.

Edit gallery main image

Ja jūsu galerija jau ir kopīgota un jūs atverat kopīgoto saiti, jūs redzēsiet galerijas galveno attēlu, kas darbojas kā jūsu galerijas galvene.

Gallery with main image

Ja vēlaties, jums ir iespēja noņemt galerijas galveni. Lai to izdarītu, atveriet galerijas galerijas iestatījumus un deaktivizējiet iespēju Rādīt galveno attēlu. Galerijas iestatījumos varat arī aktivizēt opciju Galvenais attēls tikai kā galvene, lai galvenais attēls darbotos tikai kā jūsu galerijas galvene.

Main image only as header option