Bloķēt pasūtījumus un aizstāt attēlus

Bloķēt pasūtījumus un aizstāt attēlus

Photo Portal piedāvā dažādas iespējas, kā kontrolēt klientu pasūtījumus, ļaujot jums pēc vēlēšanās manuāli atbloķēt pasūtījumus, tādējādi nodrošinot pilnīgu kontroli pār jūsu attēliem. Ir divi veidi, kā bloķēt pasūtījumus.

Aizstāt attēlus pirms pasūtīšanas

Izmantojot šo iespēju, varat ietaupīt laiku, rediģējot attēlus, un vietu failu augšupielādei. Tā ļauj jums augšupielādēt attēlus bez rediģēšanas un zemas izšķirtspējas priekšskatījumā. Kad pasūtījums ir izveidots, pirms pasūtījuma apstiprināšanas varat augšupielādēt galīgos attēlus rediģētus un augstā kvalitātē. Šo opciju var atrast izvēlētās galerijas pārdošanas iestatījumos.

Options and information within a gallery

Jums ir jāaktivizē opcija Aizstāt attēlus pirms pasūtīšanas. Šādā veidā pēc pasūtījuma izveides jūs saņemsiet paziņojumu par attēla maiņu. Pēc aktivizēšanas ir jānoklikšķina uz Saglabāt.

Gallery sales settings

Kad klients pabeigs pirkumu no šīs galerijas, jūs saņemsiet e-pasta vēstuli ar paziņojumu par pasūtījumu. Lai to apstrādātu, varat noklikšķināt uz norādītās saites vai pieteikties Foto portālā un Pārdošanas sadaļā doties uz Pasūtījumu pārvaldība.

Order management panel

Šeit jūs atradīsiet klienta veikto pasūtījumu ar statusu Gaidīšana ražošanas attēlam. Noklikšķinot uz tā, jūs redzēsiet visu informāciju par pasūtījumu.

Order waiting for production image

Šeit jums būs nepieciešams augšupielādēt rediģētos, augstas kvalitātes failus drukāšanai. Ja jums tie vēl nav retušēti, varat lejupielādēt CSV failu. Izmantojot šo failu, jūsu izvēlētā retušēšanas programmatūra, piemēram, Lightroom, atvērs tikai tos attēlus, kurus jūsu klients ir izvēlējies, tādējādi ietaupot jums daudz laika, meklējot failus. Ja jūs jau esat tos retušējis, jums atliek tikai augšupielādēt. Jūs varat augšupielādēt tos pa vienam, katrā no tiem noklikšķinot uz pogas Augšupielādēt attēlu (Upload Image). Ja jūsu augšupielādējamajiem galīgajiem failiem ir tāds pats nosaukums kā nomaināmajiem failiem, varat tos augšupielādēt visus uzreiz, noklikšķinot uz Masveidā augšupielādēt visus attēlus.

Mass upload all images button

Pēc augšupielādes attēlu statuss attiecīgi mainīsies.

Order with uploaded images

Varat pat veikt galīgo attēlu pēdējo apgriešanu atbilstoši pasūtījumā pieprasītajai proporcijai, noklikšķinot uz attēla rediģēšanas ikonas.

Cropped photo

Lai pasūtījumu pabeigtu, atliek tikai noklikšķināt uz Release order to production (Nodot pasūtījumu ražošanai). Atgriežoties pasūtījuma pārvaldībā, redzēsiet, ka pasūtījuma statuss ir atjaunināts.

Order released for production

Manuāla pasūtījumu izlaišana

Ja attēli, kas augšupielādēti visās jūsu galerijās, ir galīgie, retušētie, augstas kvalitātes faili un jūs vēlaties manuāli apstiprināt katru pasūtījumu, varat viegli aktivizēt arī šo opciju. Viss, kas jums jādara, ir jādodas uz Pārdošanas un rēķinu iestatījumiem sadaļā Pārdošana un jāaktivizē opcija Manuāli atbrīvot pasūtījumus.

Sales and bill settings panel

Pēc aktivizēšanas visi klientu iesniegtie pasūtījumi pirms nodošanas ražošanā būs jāapstiprina manuāli jums pasūtījumu pārvaldībā.