Projektu vadība

Projektu vadība

Projektus var saglabāt gan lokāli ierīcē, gan mākonī, ja jums ir konts un esat pieteicies. Tas ļauj jums izstrādāt savus produktus savā tempā vai saglabāt tos nākamajiem pasūtījumiem.

Projekta saglabāšana

Izstrādāta fotogrāmata

Dizainerī, augšējā izvēlnē nospiežot uz pogas Saglabāt, tiks atvērts logs, kurā varat ievadīt projekta nosaukumu. Pēc tā uzrakstīšanas, noklikšķinot uz Saglabāt, projekts tiks saglabāts lokāli ierīcē. Noklikšķinot uz Saglabāt tiešsaistē, projekts tiek saglabāts Saal Cloud un kļūst pieejams no jebkuras ierīces, izmantojot tiešsaistes konstruktoru. Lai saglabātu tiešsaistē, jums ir jābūt kontam un jābūt pieteicies. Ņemiet vērā, ka tiešsaistē saglabātie projekti tiek saglabāti arī lokāli.

Projekta saglabāšanas logs

Ja projekts jau ir saglabāts, noklikšķinot uz Saglabāt, tiks parādīts tas pats logs ar projektam piešķirto nosaukumu. Vēlreiz noklikšķiniet uz Saglabāt, lai saglabātu veiktās izmaiņas. Ja nosaukums tiek mainīts, piemēram, pievienojot skaitli 02, projekta kopija tiks saglabāta ar jauno nosaukumu, atstājot oriģinālo projektu neskartu.

Visi saglabātie projekti - gan tiešsaistes, gan vietējie - ir pieejami mapē Projects (Projekti). Šai mapei var piekļūt no dizainera, noklikšķinot uz šīs pogas augšējā izvēlnē, vai arī, darbinot programmatūru, noklikšķinot uz pogas Projects (Projekti) labajā izvēlnē.

Projektu mape

Šajā mapē var pārvaldīt visus saglabātos projektus. Projektus ir iespējams meklēt pēc nosaukuma, izmantojot augšpusē esošo meklēšanas lodziņu. Katrs projekts tiek parādīts ar informāciju par produktu un nosaukumu, ar kuru tas tika saglabāts. Katra projekta pārvaldības opcijas ir parādītas labajā pusē.

Ja projekts ir saglabāts ierīcē, tiks parādīta poga Saglabāt tiešsaistē. Ja pēc pieteikšanās to noklikšķināsiet, projekts tiks augšupielādēts mākoņdatoros, un projekta statuss mainīsies uz Saal Cloud. Tas nozīmē, ka projekts tiks ne tikai saglabāts ierīcē, kurā tas tika izveidots, bet arī saglabāts Mākoņa kontā, kurā esat pieteicies.

Vairāku projektu saglabāšana izvēlnē Projekti

Noklikšķinot uz atkritumu urnas ikonas projekta labajā pusē, saglabātais projekts tiks dzēsts gan lokāli, gan tiešsaistē.

Lai atvērtu projektu konstruktorā, noklikšķiniet uz paša projekta vai noklikšķiniet uz atslēgas pogas labajā pusē no projekta.

Rezerves kopija

Programmatūra vajadzības gadījumā ļauj piekļūt saglabāto projektu vecākām versijām. Lai to izdarītu, noklikšķiniet ar peles labo pogu uz projekta mapē Projects (Projekti). Parādīsies izvēlne ar tādām opcijām kā Rediģēt, Eksportēt, Dzēst un Rezerves kopija. Noklikšķinot uz opcijas Rezerves kopija, tiks parādīts pieejamo rezerves kopiju versiju saraksts kopā ar attiecīgajiem saglabāšanas datumiem. Noklikšķinot uz dublējumversijas, tā tiks atvērta dizainera saskarnē. Pēc rediģēšanas ir ieteicams saglabāt modificēto versiju ar citu nosaukumu, lai nākotnē varētu atsaukties uz to.

Parādītā dublējumkopija

Eksportēt projektus

Ir iespējams eksportēt projektu kā priekšskatījumu, lai to varētu kopīgot pirms drukāšanas, vai eksportēt programmas failu, lai to palaistu citā ierīcē. Darbvirsmas programmā augšējā izvēlnē noklikšķiniet uz pogas Share (Kopīgot), un parādīsies opcijas.

Noklikšķināta kopīgošanas poga, parādās eksportēšanas opcijas

Eksportēt PDF priekšskatījumu

Šī opcija ļauj eksportēt projekta PDF versiju, ko var kopīgot kā priekšskatījumu. PDF priekšskatījuma datnei ir iespējams pievienot ūdenszīmi. Izvēlnē Settings (Iestatījumi) sadaļā Watermark (Ūdenszīme) parādās teksta lauks. Ja ir iespējota opcija PDF eksportēt: parādīt ūdenszīmi, ūdenszīmes teksta lodziņā ievadītais teksts tiks izmantots kā ūdenszīme, eksportējot PDF priekšskatījuma failu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka PDF priekšskatījuma fails nav pilnas izšķirtspējas fails un ir paredzēts tikai priekšskatīšanai.

Aktīva PDF ūdenszīmes opcija

Eksportēt projektu

Izvēloties šo opciju, tiks eksportēts programmai atbilstošs SSWPR fails. Šo failu var atvērt citā ierīcē, kurā ir instalēta darbvirsmas programma.

Eksportēt projektu poga izvēlnē Projekti

Projektu mapē ir iespējams arī eksportēt SSWPR failu, noklikšķinot uz eksportēt projekta pogu, kas atrodas projekta labajā pusē. Atvērsies logs, kurā varēsiet izvēlēties, kur un ar kādu nosaukumu saglabāt projektam atbilstošo SSWPR failu.

Projekta importēšana

Lai importētu projektu, noklikšķiniet uz pogas Import Project (Importēt projektu), kas atrodas projekta mapes augšējā labajā stūrī, un izvēlieties importējamo SSWPR failu. Pēc importēšanas projekts parādīsies izvēlnē Projects (Projekti).