Projekta dublēšana vai konvertēšana

Projekta dublēšana vai konvertēšana

Projektus varat izveidot no nulles vai dublēt un pat konvertēt. Tas var būt ļoti noderīgi, lai radītu dažādus produktus ar tādu pašu saturu vai lai radītu dažādas versijas ar izmaiņām, kuras uzskatāt par noderīgām, piemēram, atšķirīgu izmēru. Lai dublētu projektu, jums ir jādodas uz paneli Projekti un jāizvēlas projekts, kuru vēlaties dublēt. Labajā pusē parādīsies izvēlne ar vairākām opcijām. Funkciju opcijās atradīsiet pogu Dublēt. Pogu Duplicēt var atrast arī, noklikšķinot uz projekta 3 punktiņu pogas.

Parādītās projekta opcijas

Noklikšķinot uz tās, panelī Projekti automātiski tiks izveidots jauns identisks projekts. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis jaunais projekts nav kopīgots un vēl nav pieejams pārdošanai.

Dublēts projekts panelī

Lai pārveidotu šo jauno projektu citā rakstā, noklikšķiniet uz tā, lai labajā izvēlnē tiktu parādītas dažādas opcijas. Šeit atradīsiet pogu Pārvērst rakstu tagad.

Poga Pārvērst rakstu

Noklikšķinot uz tās, tiks parādīts brīdinājuma ziņojums, kurā jūs informēs, ka, mainot formātu, izmēru vai lappušu skaitu, var mainīties saturs. Tagad jums ir jāizvēlas izstrādājums, kurā vēlaties pārvērst savu projektu.

Raksti, lai pārvērstu projektu

Kad izstrādājums ir izvēlēts, panelī Projekti atradīsiet gan sākotnējo projektu, gan dublēto projektu, kas pārveidots citā izstrādājumā.

Tas pats projekts, cits izstrādājums

Ņemiet vērā, ka pārveidotajā izstrādājumā ir mainītas jūsu izstrādātā sākotnējā projekta īpašības. Ir svarīgi atvērt konvertēto projektu, lai pārbaudītu, vai viss ir tā, kā vēlaties. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz konvertētā projekta, lai atvērtu pareizo izvēlni. Tur jums būs jāizvēlas Rediģēt projektu. Konvertētais projekts tiks atvērts, lai jūs varētu to pārskatīt un veikt jebkādas izmaiņas, ko vēlaties šajā jaunajā versijā.

Dizainers ar konvertēto projektu