Projekta dublēšana vai konvertēšana

Projekta dublēšana vai konvertēšana

Projektus varat izveidot no nulles vai dublēt un pat konvertēt. Tas var būt ļoti noderīgi, lai radītu dažādus produktus ar tādu pašu saturu vai lai radītu dažādas versijas ar izmaiņām, kuras uzskatāt par noderīgām, piemēram, atšķirīgu izmēru. Lai dublētu projektu, jums ir jādodas uz paneli Projekti un jāizvēlas projekts, kuru vēlaties dublēt. Labajā pusē parādīsies izvēlne ar vairākām opcijām. Funkciju opcijās atradīsiet pogu Dublēt. Pogu Duplicēt var atrast arī, noklikšķinot uz projekta 3 punktiņu pogas.

Project options displayed

Noklikšķinot uz tās, panelī Projekti automātiski tiks izveidots jauns identisks projekts. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šis jaunais projekts nav kopīgots un vēl nav pieejams pārdošanai.

Duplicated project on panel

Lai pārveidotu šo jauno projektu citā rakstā, noklikšķiniet uz tā, lai parādītu dažādas opcijas labajā izvēlnē. Šeit atradīsiet pogu Pārvērst rakstu tagad.

Convert article button

Noklikšķinot uz tās, tiks parādīts brīdinājuma ziņojums, kurā jūs informēs, ka, mainot formātu, izmēru vai lappušu skaitu, var mainīties saturs. Tagad jums ir jāizvēlas produkts, kurā vēlaties pārvērst savu projektu.

Articles to convert the project

Kad izstrādājums ir izvēlēts, panelī Projekti atradīsiet gan sākotnējo projektu, gan dublēto projektu, kas ir pārvērsts citā izstrādājumā.

Same project different article

Ņemiet vērā, ka pārveidotajā izstrādājumā ir mainītas jūsu izstrādātā sākotnējā projekta īpašības. Ir svarīgi atvērt pārveidoto projektu, lai pārbaudītu, vai viss ir tā, kā vēlaties. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz konvertētā projekta, lai atvērtu labo izvēlni. Tur jums būs jāizvēlas Rediģēt projektu. Konvertētais projekts tiks atvērts, lai jūs varētu to pārskatīt un veikt jebkādas izmaiņas, ko vēlaties šajā jaunajā versijā.

Designer with converted project