Profila un lapas iestatījumi

Profila un lapas iestatījumi

Neatkarīgi no tā, vai tas ir portfolio vai tiešsaistes veikals, varat pielāgot profila lapu atbilstoši savām vajadzībām.

Kā izveidot profila lapu

Konta izvēlnē atradīsiet sadaļu Profila un lapas iestatījumi. Šeit atradīsiet visus nepieciešamos rīkus, lai izveidotu un pielāgotu savu profila lapu.

Profile and page settings menu

Vispirms jums būs jāaktivizē iespēja Aktivizēt savu publisko profilu, lai sāktu sava profila lapas izveidi. Pēc aktivizēšanas jums būs jānorāda profila lapas nosaukums. Kad to pievienosiet, tiks izveidota saite.

Profile name and profile page link

Jūsu lapa jau ir izveidota, lai gan tā joprojām ir tukša. Noklikšķinot uz tās, redzēsiet, ka tiks atvērts jauns logs ar jūsu tukšo tīmekļa lapu. Jums ir jāpievieno informācija, ko vēlaties, lai parādās jūsu profila lapā. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī saite nedarbosies, ja opcija Aktivizēt savu publisko profilu ir atspējota.

Profile page blank

Informācijas un izskata pielāgošana

Jūs varat personalizēt savu lapu, augšupielādējot savu logotipu. Vienkārši noklikšķiniet uz Upload Image (Augšupielādēt attēlu) sadaļā Logo un korporatīvais dizains un izvēlieties savu logotipu atbilstoši sniegtajām specifikācijām. Jūsu logotips parādīsies lapas augšējā kreisajā stūrī.

Jūs varat arī augšupielādēt attēlu savas vietnes galvenei. Tas parādīsies jūsu lapas augšpusē. Jums būs jānoklikšķina uz pogas Augšējā attēla sadaļā augšupielādēt attēlu un jāizvēlas attēls. Kad attēls ir augšupielādēts, varat noklikšķināt uz Rediģēt attēlu, lai izvēlētos attēlu, kas tiks parādīts.

Logo and header image uploaded

Šos attēlus jebkurā laikā varat mainīt, augšupielādējot citu, lai tos aizstātu, vai noklikšķinot uz Dzēst, lai tos dzēstu. Papildus attēliem varat pievienot arī savu personisko informāciju un sociālo mediju tīklus.

Information to fill in for profile page

Sadaļā Par jums atradīsiet vairākas iespējas, lai aizpildītu savu personisko informāciju. Lai pievienotu sadaļu savai profila lapai, kas tiks parādīta zem jūsu avatāra attēla. Mākslinieka vārdu, kas tiks izmantots kā atsauce uz autoru un būs atbildīgs par vietnes saturu. Apraksts, kas tiks parādīts zem vietnes nosaukuma.

Sadaļā Sociālie mediji atradīsiet dažādas iespējas, kā vietnē iekļaut savus sociālos tīklus. Saites uz jūsu sociālajiem tīkliem būs redzamas lapas apakšā kopā ar attiecīgās platformas logotipu. Ja jums ir papildu tīmekļa vietne, ko vēlaties pievienot profila lapai, varat to arī iekļaut.

Visbeidzot, jums ir dažādas iespējas pielāgot savas vietnes attēlošanas režīmu. Jūs pat varat izvēlēties īpašu rādīšanas režīmu mobilajām ierīcēm. Un varat izvēlēties tumšu vai gaišu izskatu.

Appearance and display mode options

Katru reizi, kad ievadāt jaunu saturu, neaizmirstiet noklikšķināt uz Saglabāt izmaiņas. Savu lapu varat apskatīt, noklikšķinot uz saites uz sava profila lapu.

Profile page customised but no galleries

Turklāt jums ir iespēja pievienot savu profilu Saal WallArt - tiešsaistes platformai, kurā varat demonstrēt savus darbus, sazināties ar potenciālajiem pircējiem un pelnīt naudu no savām fotogrāfijām. Ja publicējat fotogrāfijas WallArt, varat izveidot galeriju savā profila lapā ar tur augšupielādētajiem attēliem. Uzziniet vairāk par WallArt šeit.

Publicējiet galerijas savā profila lapā

Lai pievienotu galerijas savai profila lapai, dodieties uz izvēlni Galerijas un atveriet koplietošanas iestatījumus galerijai, kuru vēlaties pievienot savai profila lapai.

Pēc noklusējuma opcija Publicēt profila lapā ir deaktivizēta, vienkārši aktivizējiet to un noklikšķiniet uz Saglabāt, lai galeriju parādītu profila lapā. Jūs varat publicēt tik galeriju, cik vēlaties, un atcelt to publicēšanu, kad vien vēlaties, atceļot šo opciju.

Publish on profile page option activated in Share galleries

Lūdzu, ņemiet vērā, ka visi iestatījumi katrai galerijai pārņem iestatījumus, kas jau ir veikti izvēlnē Galerijas. Tas nozīmē, ka, piemēram, ja galerijas attiecīgajos pārdošanas iestatījumos ir aktivizēta opcija Allow ordering (ļaut pasūtīt) ar konkrētu cenrādi, tad attēlus no šīs galerijas būs iespējams iegādāties no jūsu profila lapas, tiklīdz lietotājs ieies šajā galerijā. Tas attiecas uz visām opcijām katras galerijas galerijas galerijas, koplietošanas un pārdošanas iestatījumos. Jums tas ir jāzina un vajadzības gadījumā jāmaina galerijas iestatījumi.

Profile page with galleries