Problēmu novēršana

Problēmu novēršana

Reizēm programmatūrā var rasties problēmas vai var parādīties kļūdas ziņojums. Šādiem gadījumiem esam izveidojuši soli pa solim aprakstītu problēmu novēršanas ceļvedi, ko varat izmantot, lai mēģinātu novērst problēmu. Šī rokasgrāmata palīdzēs jums noteikt iespējamās grūtības un atrast atbilstošus risinājumus.

Kā pirmo soli iesakām izdzēst pagaidu failus. Daudzos gadījumos tas atrisinās problēmu. Tomēr, ja problēma saglabājas, iesakām pārbaudīt un apsvērt šādas iespējas.

Pagaidu datu dzēšana

 1. Atveriet izvēlni Iestatījumi, kurai parasti var piekļūt, izmantojot zobrata ikonu.
 2. Meklējiet iespēju Dzēst pagaidu datus un izvēlieties to.
 3. Atzīmējiet visas trīs opcijas: Dzēst pagaidu datus, Dzēst lejupielādētos dizainus un Dzēst sīktēlus.
 4. Apstipriniet dzēšanu, izvēloties Dzēst tagad.
 5. Parādīsies dialoglodziņš, kurā tiks norādīts, ka programmatūra ir jāaizver. Lūdzu, aizveriet programmatūru.
 6. Restartējiet programmatūru, lai pabeigtu procesu.
  Ja kļūdu ziņojums tiek parādīts atkārtoti, lūdzu, apsveriet turpmāk norādītos problēmu novēršanas soļus:

Attēlus nav iespējams parādīt/ ielādēt

Ja rodas problēmas, kad attēli netiek rādīti vai ielādēti, lūdzu, apsveriet šādus problēmu novēršanas soļus:

 1. Vispirms pārbaudiet, vai attēli ir saglabāti atbalstītā faila formātā un krāsu telpā.
 2. Lai izvairītos no iespējamām atļauju problēmām, varat arī izmēģināt saglabāt attēlus darbvirsmā kā testu.
 3. Pārliecinieties, ka mapēs vai failu numuros nav emotikonu. Ja tādi ir, problēmu atrisinās to noņemšana.

MacOS lietotājiem izpildiet šīs papildu darbības:

 1. Atļaujiet dizaina programmatūrai pilnīgu piekļuvi cietajam diskam. To var izdarīt, atverot sistēmas preferenču sadaļu Drošība > Konfidencialitāte > Pilna piekļuve diskam.
 2. Šajā sadaļā norādiet projektēšanas programmatūru kā lietojumprogrammu, kurai jānodrošina pilnīga piekļuve diskam. Pievienojot to šeit, programmatūrai būtu jāspēj piekļūt jūsu attēlu avotiem.
 3. Pārliecinieties, ka operētājsistēmas iestatījumos esat piešķīris piekļuvi Apple Photos Saal Design programmai. To var izdarīt, atverot System Preferences (Sistēmas iestatījumi) > Privacy & Security (Privātums un drošība) > Photos (Fotogrāfijas). Sarakstā atļaujiet piekļuvi saviem izdrukām Saal Digital programmai.

Pēc tam jums vajadzētu būt iespējai tiem piekļūt.

Problēmas ar piekļuvi attēliem NAS vai mākonī

Problēma, ar kuru jūs saskaraties, ir tāda, ka jūs nevarat piekļūt vai apskatīt attēlus, kas glabājas jūsu NAS (Network Attached Storage) vai jūsu mākoņpakalpojumā. Lai atrisinātu šo problēmu, izpildiet šādas darbības:

Piešķiriet diska burtu: Iedomājieties savu NAS vai mākoņpakalpojumu kā digitālo krātuvi. Lai piekļūtu failiem, datoram ir nepieciešams īpašs veids, kā identificēt un sasniegt šo vietu, piemēram, konkrētas telpas burts. Šajā gadījumā NAS vai mākoņdatošanas vietai ir jāpiešķir diska burts, kas ir kā unikāla nosaukuma piešķiršana šai glabāšanas vietai. Tas palīdz datoram atrast un piekļūt vajadzīgajiem attēliem.

Problēmas ar piekļuvi USB diskā esošiem attēliem

Ja jums ir grūtības piekļūt šiem attēliem tieši no USB atmiņas ierīces, viens no risinājumiem ir kopēt attēlus mapē datora iekšējā atmiņā. Tagad jums vajadzētu būt iespējai piekļūt attēliem.

Ne visos fontos ir pieejams treknraksts un slīpraksts.

Daži fonti neatbalsta treknrakstā vai slīprakstā rakstītas rakstzīmes. Tas ir saistīts ar pašu fontu un nav programmatūras kļūda. Lai iegūtu treknrakstā vai slīprakstā rakstītu tekstu, jāizvēlas fonti, kas piedāvā šos stilus.

Failu neizdevās saglabāt

Ja, eksportējot projektu vai veidojot PDF failu no projekta, tiek parādīts ziņojums The file could not be saved (Failu nevar saglabāt ), pārliecinieties, vai programmatūrai ir pilnas piekļuves tiesības mapei, kurā vēlaties saglabāt failus, vai izvēlieties citu mapi.

MacOS lietotājiem izpildiet šīs papildu darbības:

 1. Atļaujiet projektēšanas programmatūrai pilnu piekļuvi cietajam diskam. To var izdarīt, atverot sistēmas preferenču sadaļu Drošība > Konfidencialitāte > Pilna piekļuve diskam.
 2. Šajā sadaļā pievienojiet projektēšanas programmatūru kā lietojumprogrammu, kurai jānodrošina pilnīga piekļuve diskam. Pievienojot to šeit, programmatūrai vajadzētu būt iespējai saglabāt failus.

Kļūdas ziņojums vienmēr vienā un tajā pašā projekta lapā

Ja problēma rodas konkrētās lappusēs, to var atrisināt, veicot šādas darbības:

 1. Atlasiet skartās lapas un izdzēsiet visu to saturu no projekta. Lai to izdarītu, dodieties uz labo paneli un noklikšķiniet uz Page. Pēc tam izvēlieties Atlasīt visu, lai izceltu visus elementus.
 2. Nospiediet dzēšanas taustiņu tastatūrā, lai dzēstu atlasītos elementus. Pārliecinieties, ka sadaļā Layers (Slāņi) nav palikuši nekādi elementi.
 3. Pēc tam pārdēvējiet ar projektu saistītos attēlu failus. Pēc tam nokopējiet un ielīmējiet saturu, tostarp pārdēvētos attēlu failus, teksta logus un citus elementus, atpakaļ lapās.
 4. Visbeidzot, saglabājiet projektu ar jaunu nosaukumu, lai nodrošinātu, ka izmaiņas tiek piemērotas.

Projekts tiek parādīts kā nederīgs

Projektu, kas tiek rādīts kā nederīgs, var izraisīt īslaicīga problēma jūsu lokālajā datorsistēmā, kad saglabājat projekta datus. Ar peles labo pogu noklikšķiniet uz skartā projekta. Jums vajadzētu būt iespējai atvērt pēdējos 5 projekta dublējumus sadaļā Backup (Dublējums).

Projekta skats ir tukšs

Vai esat saglabājis projektus programmā, bet tagad jūsu projektu saraksts ir tukšs? Tas ir tāpēc, ka lokāli saglabātie projekti vairs nav atrodami. Rīkojieties šādi:

 1. Pārbaudiet projektu mapi: Atveriet programmatūras iestatījumus un atrodiet ceļu līdz projektu mapei. Šis ceļš norāda, kur ir saglabāti projekti.
 2. Pārbaudiet, vai ceļš ir pareizs: Pārbaudiet, vai ceļš uz projektu mapi ir pareizs un programmatūrai zināms.
 3. Piešķiriet piekļuvi: Ja projektu mape ir pārvietota, piemēram, uz ārējo disku, pārliecinieties, vai šis disks ir savienots ar sistēmu. Programmatūrai ir nepieciešama piekļuve, lai apskatītu projektus. Iestatījumos saglabājiet pareizo ceļu.

Veicot šos soļus, jums vajadzētu būt iespējai atkal redzēt savus projektus projektu skatā.

Projektu iztrūkums pēc datora maiņas

Ja esat nomainījis veco datoru pret jaunu, jums būs jāpārnes visi iepriekš izveidotie projekti, kas nav saglabāti tiešsaistē, starp veco un jauno sistēmu:

Eksportējiet projektu lokāli:

 1. Atveriet programmatūru un ielādējiet vajadzīgo projektu.
 2. augšējā izvēlnes joslā noklikšķiniet uz Share (Kopīgot) vai Export Project (Eksportēt projektu).
 3. Saglabājiet projektu kā SSWPRM failu ārējā atmiņas ierīcē.

Importējiet projektu jaunajā datorā:

 1. Pārliecinieties, ka programmatūra ir instalēta jaunajā datorā.
 2. Programmatūrā atveriet sadaļu Projekti
 3. Noklikšķiniet uz Import Project un atlasiet iepriekš eksportēto SSWPRM failu.

Svarīga piezīme: Ja jums nav piekļuves vecajam datoram un projekti nav saglabāti tiešsaistē, diemžēl mēs tos nevaram atjaunot.

Pasūtījumu nevar augšupielādēt

Ja rodas grūtības augšupielādēt pasūtījumu, lūdzu, apsveriet turpmāk norādītos soļus, lai atrisinātu šo problēmu:

 1. Vispirms pārbaudiet datora iestatījumus, lai noteiktu, vai programmatūru nebloķē ugunsmūris vai pretvīrusu programma.
 2. Ja konstatējat, ka programmatūra ir bloķēta, jums būs nepieciešams to atbloķēt šajās programmās.
 3. Atbloķējot programmatūru, jums vajadzētu būt iespējai augšupielādēt pasūtījumu bez turpmākām problēmām.
 4. Ja tas nedarbojas, pilnībā restartējiet sistēmu. Ja esat izmēģinājis iepriekšējos soļus un joprojām nevarat augšupielādēt pasūtījumu, var būt noderīgi veikt pilnīgu sistēmas restartēšanu. Datora restartēšana bieži vien var novērst īslaicīgus traucējumus vai konfliktus, kas var traucēt augšupielādes procesa pareizu darbību.

Veicot šos soļus, jums vajadzētu būt iespējai atrisināt problēmu, kas saistīta ar nespēju veiksmīgi augšupielādēt pasūtījumu.

Maksājuma logs netiek parādīts

Kad mēģināt veikt maksājumu par pasūtījumu, tīmekļa pārlūkprogrammā būtu jāatver logs, kurā varat pabeigt maksājumu. Tomēr daži cilvēki saskaras ar problēmu, kad šis maksājuma logs netiek parādīts. Tiek parādīts šāds kļūdas paziņojums: Maksājuma logs atveras jūsu noklusējuma pārlūkprogrammā. Lūdzu, pabeidziet maksājumu tajā.

Pārbaudiet, vai datora iestatījumos esat iestatījis noklusējuma tīmekļa pārlūkprogrammu. Noklusējuma pārlūkprogramma ir pārlūkprogramma, kas automātiski atveras, kad noklikšķināt uz saites vai atverat tīmekļa lapu. Ja tāda nav iestatīta, jums būs jāizvēlas sava iecienītākā tīmekļa pārlūkprogramma un tā jāiestata kā noklusējuma pārlūkprogramma.

Kad esat iestatījis noklusējuma pārlūkprogrammu, aizveriet un atkal atveriet programmatūru un mēģiniet pabeigt pasūtījuma procesu vēlreiz.

Pēc šo darbību veikšanas tagad vajadzētu parādīties maksājuma logam, un jūs varat turpināt maksājumu. Neuztraucieties, preces, kuras vēlaties iegādāties, joprojām būs jūsu iepirkumu grozā, tāpēc šajā procesā tās nezaudēsiet.

Programmatūra pārtrauc reaģēt vai pakārtojas

Ja saskaraties ar situāciju, kad programmatūra pārstāj reaģēt vai šķiet, ka tā ir iesaldēta, ieteicamais risinājums ir restartēt sistēmu/ datoru. Šī darbība ir ļoti efektīva, lai atrisinātu problēmu gandrīz visos gadījumos.

Programmatūra darbojas ļoti lēni vai piekļuve attēliem aizņem ilgu laiku

To var izraisīt pretvīrusu vai pretvīrusu programmatūra, kas var pārtraukt piekļuvi failiem un izraisīt šādas problēmas. Var mēģināt atspējot konkrēto izmantoto programmatūru, lai redzētu, vai tas problēmu novērš.

Tomēr mēs stingri iesakām neizmantot sistēmu, kurā nav instalēta atbilstoša pretvīrusu programmatūra.

Nevar instalēt vai palaist programmatūru

Ja rodas problēmas ar datora programmatūras instalēšanu vai palaišanu, veiciet tālāk norādītās darbības, lai novērstu problēmu:

 1. Pārbaudiet programmatūras savietojamību ar operētājsistēmu. Pārliecinieties, ka jūsu operētājsistēma atbilst programmatūras noteiktajām minimālajām prasībām.
 2. Pārbaudiet, vai programmatūru nebloķē ugunsmūris vai pretvīrusu programma.
 3. Ja programmatūra tiek bloķēta, tas var būt saistīts ar ugunsmūri vai vīrusu skeneri/antivīrusu programmu. Šādos gadījumos atbloķējiet programmatūru šajās programmās.

Veicot šīs darbības, jums vajadzētu būt iespējai atrisināt problēmu, kas saistīta ar nespēju veiksmīgi instalēt vai palaist programmatūru.

Programmatūra tiek palaista bezsaistes režīmā

Ja konstatējat, ka programmatūra tiek palaista tikai bezsaistes režīmā, tas norāda, ka tai nav piekļuves internetam. Strādājot bezsaistes režīmā, ir pieejama ļoti ierobežota funkcionalitāte, jo programmatūras pareizai darbībai ir nepieciešams interneta savienojums. Lai atrisinātu šo problēmu, izpildiet tālāk norādītās darbības.

 1. Pārbaudiet datora iestatījumus, lai noskaidrotu, vai ugunsmūris vai pretvīrusu programma bloķē programmatūras piekļuvi internetam.
 2. Ja konstatējat, ka tā bloķē programmatūras piekļuvi internetam, pārbaudiet datora iestatījumus. Ja konstatējat, ka šīs programmas bloķē programmatūru, tās ir jāatbloķē.
 3. Ja atbloķēsiet programmatūru ugunsmūrī vai pretvīrusu programmā, jums vajadzētu būt iespējai atjaunot savienojumu ar internetu.
 4. Kad programmatūra ir atbloķēta, tai vajadzētu darboties pareizi.

Joprojām ir problēmas?

Instalējiet programmatūru citā datorā, eksportējiet projektu un importējiet to šajā sistēmā. Pārbaudiet, vai visas radušās problēmas ir atrisinātas. Ja joprojām saskaraties ar problēmām, mēs esam gatavi jums palīdzēt. Lūdzu, sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu un sniedziet šādu informāciju:

 1. Aprakstiet darbības, kas tika veiktas līdz kļūdas ziņojuma parādīšanās brīdim. Tas palīdzēs mums saprast problēmas kontekstu.
 2. Nosūtiet mums ekrānšāviņu ar radušos problēmu.
 3. Informējiet mūs par savas operētājsistēmas nosaukumu un versiju. Šī informācija palīdzēs mums sašaurināt iespējamās savietojamības problēmas.
 4. Sniedziet mums kļūdu žurnālu. Lai piekļūtu kļūdu žurnālam, noklikšķiniet uz pogas Iestatījumi (zobrata ikona), kas atrodas programmas augšējā labajā stūrī. Atvērtajā logā noklikšķiniet uz pogas Atvērt mapi ar žurnāla failu. Nosūtiet mums visus pēdējo 7 dienu žurnāla failus.

Sniedzot šo informāciju mūsu klientu atbalsta dienestam, izmantojot norādīto veidlapu, mēs varēsim labāk izpētīt problēmu un sniegt jums nepieciešamo palīdzību. Jūsu ieguldījums palīdzēs mums saprast un atrisināt radušos problēmu. Paldies, ka veltījāt laiku, lai sniegtu mums pieprasīto informāciju.