Priekšskatījuma režīms

Priekšskatījuma režīms

Projekta pārskatīšana pirms tā pabeigšanas ir būtiska, lai pārliecinātos, ka tajā nav kļūdu un tas atbilst jūsu vēlmēm. Lai visaptveroši pārskatītu savu projektu, iesakām augšējā izvēlnē noklikšķināt uz pogas Preview (Priekšskatījums), lai veiktu optimālu galīgo pārbaudi.
Priekšskatījuma režīmā jūsu fotoizstrādājums tiek attēlots pilnekrāna veidā. Šis nepārblīvētais skats nodrošina pilnīgu izpratni par jūsu foto produkta rezultātiem. Pilnekrāna ekrāna displejs novērš pareizrakstības pārbaudes pasvītrojumus un izplūdušās līnijas, ļaujot jums koncentrēties uz saturu. Varat arī palielināt un samazināt attēlu, noklikšķinot uz palielināmā stikla apakšējā labajā stūrī vai izvēloties vērtību lodziņā. Pēc noklusējuma skats ir iestatīts uz Automātiski, kas pielāgo produktu jūsu ekrāna izmēram. Tomēr varat palielināt, lai pārbaudītu detaļas lielākā izmērā.

Priekšskatījuma režīms

Vairāku lappušu produktiem varat viegli pārvietoties pa lapām, noklikšķinot uz bultiņas katrā fotoprodukta pusē vai noklikšķinot uz lapām izvēlnē apakšā.
Kad esat gatavs atgriezties dizainera režīmā, noklikšķiniet uz pogas Atgriezties pie dizaina apakšējā kreisajā stūrī.