Pārveidot rakstu

Pārveidot rakstu

Pēc fotoattēla izstrādes ir iespējams to pārveidot. Tas var būt ļoti noderīgi, ja vēlaties izveidot dažādu izmēru variantus. Piemēram, ja izveidojat 30 x 30 Professional Line un vēlaties izveidot mazāku 21 x 21 variantu, ko dāvināt. Cits piemērs ir, izstrādājot kalendāru, var būt noderīgi izveidot dažādus variantus, lai iekļautu dažādus datumus.

Kad pārveidojamais projekts ir atvērts konstruktorā, labajā slejā parādās poga ar nosaukumu Article (pants). Noklikšķinot uz tās, tiks parādīti dažādi parametri, kurus var mainīt rakstā atkarībā no izstrādājuma, kuru projektējat. Piemēram, ja izstrādājat fotogrāmatas dizainu, varēsiet mainīt vāka virsmu, uzlikas un pievienot dāvanu kastīti.

Article menu in designer

Lai pārveidotu izstrādājumu citā izstrādājumā, piemēram, lai mainītu fotogrāmatas izmēru, noklikšķiniet uz pogas Pārveidot izstrādājumu apakšējā labajā stūrī. Parādīsies brīdinājuma ziņojums, kas jūs informēs, ka izmaiņas, kuras gatavojaties veikt, nevar atcelt. Tāpēc pirms turpināšanas ir ieteicams saglabāt projektu.

Product selection window

Konvertojot rakstu, tiks ietekmēta fotogrāfiju atrašanās vieta un izmērs. Vislabāk ir izvēlēties rakstu ar tādu pašu malu attiecību.

Converted article with Article right menu displayed

Pēc konvertējamā raksta izvēles tiks atvērts projekts. Jaunais raksts ir jāpārbauda, lai pārliecinātos, ka viss ir tā, kā vēlaties. Kad tas ir pārbaudīts, neaizmirstiet to saglabāt ar citu nosaukumu. Tas atšķirs to no iepriekš izveidotā raksta.