Pārskata projekts

Pārskata projekts

Daudzlappušu foto produktiem, piemēram, fotogrāmatām, kartītēm vai kalendāriem, pirms to pievienošanas grozā jums būs jāpārskata visas lapas. Tas nodrošinās, ka rezultāts ir tāds, kādu vēlaties. Lapas, kas nav pārskatītas, ir izceltas sarkanā krāsā, lai tās būtu viegli identificēt. Vienkārši noklikšķiniet uz tām, lai pārbaudītu, vai visi elementi ir atbilstoši prasībām. Turklāt, ja kāda no lapām nav pārskatīta, mēģinot pievienot projektu grozā, parādīsies brīdinājuma ziņojums, kas mudinās pārskatīt visas lapas.

Lai atvieglotu pārskatīšanas procesu, labajā slejā būs redzama poga Pārskatīt projektu, parādot visas lapas, kas jāpārskata.

Pārskatīt projektu

Turklāt, ja programmatūra konstatēs potenciālas problēmas, piemēram, tukšus attēlu laukus, teksta laukus vai tukšas lapas, tās tiks izceltas slejā Pārskatīt projektu pirms pievienošanas grozam. Katrai identificētajai problēmai tiks piedāvāti dažādi risinājumi:
Pārskatīšana novirza jūs uz konkrēto lapu pārbaudei, ļaujot jums pārbaudīt problēmu.
Dzēst parādās, ja tiek pamanīts tukšs attēla lauks vai teksta lauks. Noklikšķinot uz šī elementa, identificētais tukšais elements tiks dzēsts.
Ignorēt ir pieejams, ja tiek atrasta tukša lapa. Noklikšķinot uz Ignorēt, šis jautājums tiks noņemts no Pārskata projekta slejas.
Lūdzu, izvēlieties atbilstošo iespēju, lai nodrošinātu, ka projekts atbilst jūsu vēlmēm. Kad visas lapas būs pārskatītas, projekta pārskatīšanas izvēlnē parādīsies poga Pievienot grozam, kas ļaus jums droši turpināt darbu.

 

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties:

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties: