Mini Leporello

Mini Leporello

Mini Leporello var atrast produktu atlases izvēlnē Kartītes. Pēc izvēles tiks atvērts konfigurators. Varat izvēlēties no vairākiem formātiem, katram no tiem ir noteikts lapu skaits. Jūs varat izvēlēties daudzumu vai ievadīt numuru lodziņā Custom (Pielāgots). Turklāt varat izvēlēties arī dažādus papīra veidus. Pēc konfigurēšanas nospiediet Dizains.

Mini Leporello configurator

Dizainers tiek atvērts ar tukšu Mini Leporello, lai jūs varētu veidot dizainu. Tāpat kā citu foto produktu gadījumā, varat izvēlēties dizaina līniju, izvēlēties kādu no veidnēm un pielāgot to atbilstoši savām vajadzībām.

Mini Leporello locījums, priekšpuse un aizmugure

Visiem Mini Leporello ir divas dizainējamas zonas: Priekšējā un aizmugurējā daļa, kas redzamas apakšējā izvēlnē. Katrā apgabalā ir noteikts lapu skaits atkarībā no izvēlētās konfigurācijas. Lapas ir atzīmētas ar vadlīnijām, kas atbilst locīšanas zonām. Ņemiet vērā, ka lapu skaits nosaka Mini Leporello priekšpuses un aizmugures novietojumu. Mini Leporello ar 8 un 12 lappusēm priekšējā un aizmugurējā daļa atrodas vienā projektējamā laukumā (priekšpusē).

12 pages Mini Leporello in designer

12 pages Mini Leporello folded

Mini Leporello ar 10 lappusēm priekšpuse ir priekšpuses dizaina apgabalā, bet aizmugure - aizmugures dizaina apgabalā.

10 pages Mini Leporello in designer

10 pages Mini Leporello folded