Kopīgojiet projektu

Kopīgojiet projektu

Atkarībā no jūsu vajadzībām ir vairākas projektu kopīgošanas iespējas. Vispirms ir jāaktivizē kopīgošana. Ir vairākas vietas, kur varat aktivizēt šo iespēju. Projektējot projektu, dizainera augšējā izvēlnē atradīsiet kopīgošanas pogu.

Designer with Professional Line

Paneļa Projekti sadaļā, ja nolaižat kāda projekta izvēlni, parādīsies vairākas opcijas. Tur atradīsiet pogu Share settings (koplietošanas iestatījumi ).

Projects panel drop down menu

Izvēloties projektu, labajā pusē tiek parādīta izvēlne ar visu informāciju par projektu. Tur atradīsiet arī pogu Koplietošanas iestatījumi.

Right menu of the Projects panel

Noklikšķinot uz Share settings (Koplietošanas iestatījumi ), parādīsies uznirstošā izvēlne. Šeit ir jāaktivizē kopīgošana.

Activate Share Project

Pēc aktivizēšanas parādīsies dažādas opcijas, kas ļaus jums pielāgot projekta kopīgošanas veidu.

Share Project menu

Ja vēlaties, varat to nodrošināt ar paroli. Jums būs manuāli jāpaziņo lietotājiem parole, lai viņi varētu piekļūt projektam. Tāpat kā galeriju gadījumā, koplietošanas saite uz jūsu projektu būs pieejama šeit. Šo saiti varat kopēt un ielīmēt manuāli vai vienkārši noklikšķiniet uz Atvērt. Tas atvērs koplietošanas saiti uz jūsu projektu un ļaus jums redzēt, kā lietotāji to redzēs.
Zem kopīgotās saites atradīsiet dažādas iespējas, kā nosūtīt un kopīgot projektu lietotājiem. Varat kopēt koplietošanas saiti, lai to nosūtītu lietotājiem pēc izvēles, izmantojot vēlamo metodi vai platformu. Varat noklikšķināt uz Sūtīt pa e-pastu, lai nosūtītu saiti pa e-pastu, izmantojot ierīcē izvēlēto noklusējuma e-pasta programmatūru. Vai arī varat nosūtīt kopīgoto saiti pa e-pastu saviem kontaktiem tieši no Photo Portal, noklikšķinot uz Share with contacts (Kopīgot ar kontaktiem). Sadaļā Rādīt papildu iestatījumus atradīsiet iespēju pievienot tulkojumus.

Translations menu

Kad esat konfigurējis projektu, noklikšķiniet uz Saglabāt. Redzēsiet, ka jūsu projekta statuss ir mainījies.

Project status