Kontakti un kontaktu grupas

Kontakti un kontaktu grupas

Kontaktus un kontaktu grupas varat saglabāt tieši Foto portālā. Šādā veidā varat nosūtīt viņiem savus attēlus un projektus tieši no Photo Portal, neizmantojot ārēju programmu. Kontakti un kontaktu grupas atrodas panelī Sales (Pārdošana), sadaļā Communications (Saziņa).

Kontakti

Izvēlnē Kontakti tiek parādīts visu jūsu saglabāto kontaktu saraksts.

Contacts menu

Lai pievienotu kontaktu, vienkārši noklikšķiniet uz Pievienot. Parādīsies izvēlne, kurā varēsiet pievienot kontakta personisko informāciju. Kad esat aizpildījis visus laukus, noklikšķiniet uz Saglabāt.

Contact information window

Jaunais kontakts tiks pievienots jūsu kontaktu sarakstam. Noklikšķinot uz kontakta, varat mainīt un papildināt kontakta informāciju vai, ja nepieciešams, to dzēst.

Turklāt, ja koplietošanas iestatījumos galerijas koplietošanas iestatījumos ir aktivizēta opcija Pieprasīt reģistrāciju, kad jauns lietotājs piekļūst šai galerijai, viņš automātiski tiks pievienots jūsu kontaktu sarakstam ar statusu Jauns.

New contact created due to registration

Kontaktu grupas

Kontaktu grupas ir ļoti noderīgas, lai sakārtotu kontaktus grupās, kas darbojas kā sadales saraksts. Attēlus un projektus var ātri kopīgot ar kontaktu grupu, nepievienojot tos pa vienam.

Jaunu kontaktu grupu var izveidot, noklikšķinot uz Pievienot. Parādīsies logs, kurā ievadiet jaunās kontaktu grupas nosaukumu. Pēc saglabāšanas tā parādīsies izvēlnē Kontaktu grupas.

Contact groups menu

Lai pievienotu kontaktus kontaktu grupai, atveriet izvēlni Kontakti un noklikšķiniet uz kontakta, kuru vēlaties pievienot grupai. Visas izveidotās kontaktu grupas būs pieejamas atzīmēšanai logā Kontaktinformācija. Tās būs redzamas arī tad, kad tiks pievienots jauns kontakts. Kontaktpersonu grupu skaits, kurām var pievienot kontaktpersonu, nav ierobežots. Jaunu kontaktu grupu ir iespējams izveidot arī no kontaktu informācijas loga, noklikšķinot uz Pievienot. Kad tas ir izdarīts, noklikšķiniet uz Saglabāt.

Contact group selected in contact

Kontaktu un kontaktu grupu izmantošana

Lai kopīgotu galerijas un projektus ar kontaktpersonām, atveriet kopīgošanas iestatījumus.

Share gallery settings

Ir vairākas koplietojamās saites kopīgošanas iespējas. Noklikšķinot Share with Contacts (Kopīgot ar kontaktiem), atlasei tiks piedāvāti visi pievienotie kontakti un kontaktu grupas. Ja nepieciešams, var pievienot vairāk kontaktu.

Select contacts window

 

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties:

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties: