Kartes

Izvēlnē Kartes ir pieejamas vairākas karšu opcijas. Izvēlieties kartes tēmu, lai izmantotu dizaina līnijas, kas palīdzēs ātri izveidot personalizētu karti. Ja izvēlaties Kartiņas, pastkartes vai Mini Leporello, jūs to noformēsiet tāpat kā citus foto produktus, izmantojot Dizainera funkciju.

Kartiņas Produkta izvēles izvēlne

Tematiskās kartītes

Izvēloties kartītes tēmu, piemēram, kāzu, mazuļa, kristību, dzimšanas dienas vai komūnijas, atvērsies konfigurators. Tajā tiek parādītas konkrētas dizaina līnijas, pamatojoties uz izvēlēto tēmu. Katra dizaina līnija piedāvā izkārtojumus vienotā stilā un kompozīcijā. Vēlāk dizainera programmā tos var mainīt.

Kāzu karšu konfigurators

Labajā izvēlnē atradīsiet konfigurēšanas rīkus. Izvēlieties kartes veidu, kuru vēlaties drukāt. Sadaļā Pasūtījuma daudzums atlasiet vēlamo pasūtāmo karšu skaitu. Varat arī izvēlēties konkrētu daudzumu, izvēloties Custom un ievadot vēlamo vērtību. Pasūtīto daudzumu var mainīt vēlāk. Ja izvēlaties iespēju Free sample (Bezmaksas paraugs), pēc dizaina pabeigšanas un pasūtījuma veikšanas saņemsiet bezmaksas kartes paraugu ar ūdenszīmi SAMPLE (paraugs). Tas ļauj jums pārbaudīt konfigurāciju un pārliecināties, vai galīgais rezultāts atbilst jūsu vēlmēm, pirms turpināt lielāku pasūtījumu.
Sadaļā Type of paper (Papīra veids) izvēlieties kartes papīru. Aploksne jau ir iekļauta komplektā. Iespēja Special finishing gold (Īpašā apdare zelta krāsā) ļauj aktivizēt īpašu apdares efektu. Pēc aktivizēšanas šo īpašo apdares zeltu var piemērot objektiem dizainera programmā, izvēloties īpašo krāsu. Tas piešķir elegantu reljefu un unikālu apdari pielietotajam objektam.

Īpašās apdares zelts

Kad esat pabeidzis kartes konfigurēšanu, noklikšķiniet uz Design (Dizains). Dizainers atvērsies ar konfigurēto karti un noklusējuma izkārtojumu no izvēlētās dizaina līnijas. Labajā izvēlnē varat izvēlēties citu izkārtojumu. Noklikšķinot uz rūtiņas Dizaina līnija, tiks parādītas visas izvēlētās tēmas dizaina līnijas. Jebkurā laikā varat pārslēgties uz citu dizaina līniju.

Dizainera noklusējuma izkārtojums

Līdzīgi kā citos fotoizstrādājumos, pievienojot kartē fotoattēlus, izkārtojumi tiks atjaunināti, lai parādītu veidnes ar attēlu lodziņiem, kas atbilst pievienoto fotoattēlu skaitam. Izvēlieties vēlamāko izkārtojumu. Pielāgojiet jebkurus izvēlētajā izkārtojumā iekļautos objektus - pievienojiet filtrus, apmales, ēnas, mainiet to atrašanās vietu vai pievienojiet/noņemiet klipartus, tekstu, fonus vai aizpildījuma lodziņus. Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet saistīto rakstu.

Kartes bez tēmas

Produktu atlases logā izvēloties Kartiņa, tiks parādīts Karšu konfigurators bez tēmas dizaina līnijām. Kad karte ir konfigurēta, noklikšķinot uz pogas Dizains, tiks atvērts logs ar programmatūras dizaina līnijām, no kurām varat izvēlēties. Pēc izvēles dizainers atvērs tukšu karti, lai jūs varētu veidot dizainu no nulles. Dizaina līnija tiek izvēlēta izvēlnē Layouts (Izkārtojumi), un attiecīgi tiek parādīti izkārtojumi. Tāpat kā citos produktos, varat izvēlēties citu dizaina līniju, izvēlēties sev tīkamāko izkārtojumu, mainīt, pielāgot vai noņemt izkārtojumā iekļautos objektus vai izstrādāt to no nulles.

Dizainera atvērta karte

Karšu veids

Konfiguratorā varat izvēlēties dažādu veidu kartes.

Kāršu veidi konfiguratorā

Karte sastāv no vienas lapas. Izveidojiet priekšējo un aizmugurējo daļu, izvēloties tās no programmas apakšējās izvēlnes.

Karte programmatūrā

Salocītai kartei (no kreisās puses uz labo ) ir kreisais locījums. Apakšējā izvēlnē atradīsiet divas projektējamas jomas ar nosaukumiem Outside (Ārpuse) un Inside (Iekšpuse), no kurām katra ir sadalīta divās lapās. Priekšējā un aizmugurējā daļa ir apgabalā Outside (Ārpuse).

Programmatūrā Salocīta karte kreisajā labajā pusē

Salocītai kartei (uz augšu uz leju ) ir locījums uz leju. Programmā Designer tā ir attēlota apakšējā izvēlnē ar trim projektējamām zonām: Priekšējā, Aizmugurējā un Iekšējā, kas atbilst divām iekšējām lapām.

Salocīta karte uz augšu uz leju programmatūrā

Divreiz salocīta karte ir salocīta divas reizes, ko programmatūrā norāda līnijas. Tā ir sadalīta divās projektējamās zonās, kuras apakšējā izvēlnē var izvēlēties kā Front un Back. Katrs apgabals tālāk ir sadalīts trijās pusēs, augšpusē norādot atbilstošus nosaukumus. To ir svarīgi ņemt vērā, veicot projektēšanu.

Programmatūrā dubulti salocīta karte