Izveidot projektu no galerijas

Izveidot projektu no galerijas

Papildus attēliem varat uzglabāt, pārvaldīt, kopīgot un pārdot projektus, kas izveidoti ar Saal Design programmatūru, tiešsaistes veikalu vai ārējo dizaina programmatūru. Turklāt varat izveidot tik daudz foto produktu, cik vēlaties, tieši no galerijas, ātri un vienkārši. Galeriju panelī nolaižiet izvēlni galerijai, no kuras vēlaties izveidot produktu, un izvēlieties Izveidot produktu.

Galerijas paneļa nolaižamā izvēlne

Šo opciju var atrast arī galerijā. Atverot galeriju, redzēsiet, ka labajā pusē esošajā izvēlnē tiek parādītas dažādas opcijas un informācija par galeriju. Šajā izvēlnē atradīsiet arī iespēju izveidot produktu no šajā galerijā esošajām fotogrāfijām. Viss, kas jums jādara, ir jānoklikšķina uz Izveidot produktu.

Galerijas opcijas

Automātiski atvērsies tiešsaistes veikals, kurā būs redzami dažādi Saal Digital piedāvātie fotoprodukti.

Fotoprodukti

Jūs varat pielāgot visas produkta funkcijas.

Professional Line XT funkcijas

Un izvēlieties vēlamo metodi, kā izveidot savu fotoproduktu.

Dizaina režīmi

Ja izvēlaties automātiskā izkārtojuma režīmu, visas jūsu galerijā esošās fotogrāfijas būs pieejamas dizainera ekrānā, lai jūs tās varētu izmantot sava izstrādājuma izveidei.

Dizainers ar automātisko izkārtojumu

Ja izvēlaties izveidot savu izstrādājumu, izmantojot One Minute režīmu, jūsu izstrādājums tiks automātiski izveidots, izmantojot jūsu galerijā atlasītās fotogrāfijas.

Attēlu izvēle

Pēc produkta izveides tajā varēsiet veikt jebkādas izmaiņas. Un pievienot vēl citus attēlus no citas galerijas vai ierīces, ja jums tie ir nepieciešami. No šejienes varat arī pievienot projektu savam grozam, kopīgot to un pārdot, kad tas būs gatavs.

Profesionāla līnija, kas izveidota vienā minūtē

Kad esat pabeidzis izstrādāt projektu, noklikšķiniet uz Saglabāt projektu, lai to saglabātu. Jums būs jādod tam nosaukums un jānoklikšķina uz Saglabāt.

Saglabāt projektu

Atverot paneli Projekti, jūs atradīsiet savu projektu ar nosaukumu, ar kādu to saglabājāt.

Projektu panelis ar profesionālu līniju

Izvēloties projektu, labajā izvēlnē parādīsies vairākas opcijas, tostarp Add to cart (Pievienot grozam), Share settings (Koplietošanas iestatījumi ) un Sell project (Pārdot projektu). Šīs opcijas var atrast arī, noklikšķinot uz 3 punktiņu pogas projektā.

Projekta statuss

Izvēlnē Projekti jūs redzēsiet savu projektu uzlīmi, kas ļauj īsumā pārbaudīt to statusu.
sadaļā Validācija: Tas norāda, ka jūsu projekta attēli pašlaik tiek pārbaudīti. Statuss automātiski mainīsies, tiklīdz projekts tiks pārskatīts.
Privāts: Tas nozīmē, ka projekts ir redzams tikai jums un nav pieejams citiem.
Koplietojams: Projekts ir pieejams citiem, pamatojoties uz koplietošanas iestatījumos iestatīto konfigurāciju. Ir pieejama koplietošanas saite, kas ļauj cilvēkiem piekļūt projektam un to apskatīt. Projekts nav iestatīts pārdošanai.
Komerciāls: Tas norāda, ka ir aktivizēta iespēja atļaut pasūtīšanu , un projektu var iegādāties saskaņā ar cenu un konfigurāciju, ko esat iestatījis tā Pārdošanas iestatījumos.
Deaktivēts: Projekts vairs nav koplietojams un tādējādi vairs nav komerciāls. Tas atkal ir redzams tikai jums un faktiski ir paslēpts no sabiedrības.

Projektu statuss

 

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties:

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties: