Izveidot kontu

Izveidot kontu

Saal Photo Portal ir jaudīgs rīks, kurā varat uzglabāt, organizēt, kopīgot un pārdot savas fotogrāfijas, projektus un foto produktus pilnībā pielāgojamā veidā. Tas ļauj centralizēt visus jūsu darbus vienuviet: saņemt atsauksmes no klientiem, aizsargāt attēlus dažādos veidos, kontrolēt pārdošanai piedāvāto produktu galīgo cenu utt. Tas viss, vienmēr saglabājot tiesības uz saviem attēliem un bez komisijas vai maksas.

Lai izveidotu kontu, jums ir jādodas uz tīmekļa vietni un jānoklikšķina uz Izveidot kontu.

Website create account button

Pēc tam, kad būsiet aizpildījis savu personisko informāciju, saņemsiet e-pastu ar kodu, lai apstiprinātu savu kontu. Vienkārši ievadiet kodu Foto portālā, un viss ir izdarīts. Jūsu konts ir izveidots.

Account creation menu

Tagad viss, kas jums jādara, ir jāaizpilda nepieciešamā informācija, lai sāktu pārdošanu. Lai to izdarītu, noklikšķiniet uz Pārdošana. Pirmo reizi noklikšķinot uz tā, parādīsies soli pa solim veidots vednis, kas palīdzēs jums aizpildīt visu nepieciešamo informāciju, lai iestatītu kontu un sagatavotu to pārdošanai. Sākumā jūs aizpildīsiet savu personisko informāciju.

Wizard first steps

Pēc tam jums būs jāapstiprina datu apstrādes līgums, kurā izklāstīti noteikumi un nosacījumi, saskaņā ar kuriem mēs jūsu vārdā apstrādāsim personas datus. Pēc apstiprināšanas uz jūsu e-pasta adresi tiks nosūtīts līguma PDF formātā.

Data processing agreement

Pēc tam jūs varēsiet pielāgot dažādus parametrus, kas attiecas uz jūsu konta iestatījumiem un to, kā tiek apstrādāti jūsu klientu pasūtījumi. Ja vēlaties, visu šo informāciju varat aizpildīt vēlāk, noklikšķinot uz pogas Izlaist šo soli. Visas šīs opcijas var mainīt jebkurā laikā no sadaļas Pārdošana.

Skip wizard

Ja esat pabeidzis visu vedņa darbību, jūsu konts būs gatavs sākt augšupielādēt attēlus, izvietot tos pārdošanai un pelnīt naudu. Ja esat izlaidis kādu no soļiem, sadaļā Pārdošana redzēsiet uzdevumu sarakstu, kas jums jāizpilda, pirms varēsiet sākt attēlu pārdošanu.