Izveidot kontu

Izveidot kontu

Saal Photo Portal ir jaudīgs rīks, kurā varat uzglabāt, organizēt, kopīgot un pārdot savas fotogrāfijas, projektus un foto produktus pilnībā pielāgojamā veidā. Tas ļauj centralizēt visus jūsu darbus vienuviet: saņemt atsauksmes no klientiem, aizsargāt attēlus dažādos veidos, kontrolēt pārdošanai piedāvāto produktu galīgo cenu utt. Tas viss, vienmēr saglabājot tiesības uz saviem attēliem un bez komisijas maksas vai maksas.

Lai izveidotu kontu, jums ir jādodas uz tīmekļa vietni un jānoklikšķina uz Izveidot kontu. Pēc tam, kad būsiet aizpildījis savu personisko informāciju, saņemsiet e-pastu ar kodu, lai apstiprinātu savu kontu. Vienkārši ievadiet kodu Foto portālā, un viss ir izdarīts. Jūsu konts ir izveidots.

Konta izveides izvēlne

Tagad viss, kas jums jādara, ir jāaizpilda nepieciešamā informācija, lai sāktu pārdošanu. Soli pa solim vednis palīdzēs jums aizpildīt visu nepieciešamo informāciju, lai izveidotu kontu un sagatavotu to pārdošanai.
Sāksiet ar datu apstrādes līgumu, kurā izklāstīti noteikumi un nosacījumi, saskaņā ar kuriem mēs jūsu vārdā apstrādāsim personas datus. Pēc līguma apstiprināšanas uz jūsu e-pasta adresi tiks nosūtīts līguma PDF formāts.

Datu apstrādes līgums

Pēc tam jūs varēsiet pielāgot dažādus parametrus, kas attiecas uz jūsu konta iestatījumiem un to, kā tiek apstrādāti jūsu klientu pasūtījumi. Ja vēlaties, visu šo informāciju varat aizpildīt vēlāk, noklikšķinot uz pogas Izlaist šo soli. Visas šīs opcijas var mainīt jebkurā laikā no Pārdošanas.

Izlaist vedni

Ja esat pabeidzis visu vedņa darbību, jūsu konts būs gatavs sākt augšupielādēt attēlus, izvietot tos pārdošanai un pelnīt naudu. Ja būsiet izlaidis kādu no soļiem, pārdošanas panelī redzēsiet uzdevumu sarakstu, kas jāizpilda, pirms varēsiet sākt attēlu pārdošanu.