Izveidot galerijas

Izveidot galerijas

Galerijas ļauj glabāt, organizēt, kopīgot un pārdot attēlus no vienas tiešsaistes krātuves.

Izveidot galeriju

Galerijas panelis

Lai izveidotu galeriju, dodieties uz Galerijas un noklikšķiniet uz pogas Pievienot. Parādīsies uznirstošā izvēlne, kas ļaus jums uzrakstīt nosaukumu, aprakstu un izvēlēties fotogrāfijas veidu. Pēc aizpildīšanas jānoklikšķina uz Izveidot.

Pievienot jaunu galeriju izvēlni

Galerijās parādīsies jauna galerija.

Jauna galerija Galerijas panelī

Varat atvērt jauno galeriju, noklikšķinot uz tās. Jūs redzēsiet, ka jaunā galerija ir tukša.

Tukša galerija

Lai pievienotu attēlus, noklikšķiniet uz Pievienot, Pievienot attēlus un izvēlieties vietu, kur tiek glabātas jūsu fotogrāfijas. Vai arī varat pievienot fotoattēlus tieši, velkot tos no mapes un iemetot galerijā.

Attēlu pievienošanas opcijas

Galerijas labajā slejā tiek parādīta svarīga informācija, piemēram, galerijas statuss, tās izveidošanas datums, pēdējās saglabāšanas datums un visas galerijas kopējais failu lielums. Tajā ir arī galerijas galvenais attēls, pogas Iestatījumi un Funkcijas, iespēja Izveidot produktu ar galerijā esošajiem attēliem un galvenais attēls. Šajā slejā esošās opcijas un informācija tiek atjaunināta ar katru izmaiņu, nodrošinot pilnīgu pārskatu un kontroli pār galerijas saturu.

Galerija ar attēliem

Izveidot apakšgaleriju

Papildus galerijām jums ir iespēja galerijas ietvaros izveidot apakšgalerijas. Ļoti noderīgi, lai sakārtotu fotoattēlus vai atlasītu fotoattēlus, ko nosūtīt noteiktām cilvēku grupām. Lai izveidotu apakšgalerijas, noklikšķiniet uz Pievienot un izvēlieties Pievienot jaunu apakšgaleriju.

Pievienot apakšgaleriju pogu

Parādīsies uznirstošā izvēlne, kas ļaus jums uzrakstīt nosaukumu, aprakstu un izvēlēties Fotogrāfijas veidu. Šeit varat arī aktivizēt vai deaktivizēt iespēju automātiski kopīgot apakšgaleriju, kad tiek kopīgota galvenā galerija. Pēc aizpildīšanas noklikšķiniet uz Izveidot.

Jaunas apakšgalerijas izvēlne

Galerijas iekšpusē parādīsies jauna apakšgalerija. Varat atvērt jauno apakšgaleriju, noklikšķinot uz tās. Jūs redzēsiet, ka šī jaunā apakšgalerija ir tukša. Jūs varat pievienot fotoattēlus, noklikšķinot uz pogas Pievienot, kā tas ir galerijās.

Izveidota jauna apakšgalerija

Un jūs varat atlasīt fotoattēlus no galvenās galerijas, lai tos ievietotu apakšgalerijā. Jums tikai jāatgriežas galvenajā galerijā, noklikšķinot uz tās.

Galerijas augšējā izvēlne

Un atlasiet fotogrāfijas, kuras vēlaties pārvietot uz apakšgaleriju. Lai atlasītu vairāk nekā vienu fotoattēlu, ir jānoklikšķina uz izvēles rūtiņas Atlasīt vairākus un pēc tam jāizvēlas fotoattēli. Kad attēls ir atlasīts, labajā izvēlnē parādīsies iespēja kopēt, pārvietot uz un dzēst. Lai atlasītās fotogrāfijas pievienotu apakšgalerijai, atkarībā no vajadzībām izvēlieties kopēt vai pārvietot.

Attēlu un galeriju šķirošana

Pēc attēlu augšupielādes galerijā varat tos sakārtot vēlamajā secībā. Vienkārši velciet un nometiet fotoattēlu vēlamajā vietā. Klients redzēs secību, kādā esat sakārtojis fotoattēlus koplietošanas galerijā.

Tādā pašā veidā var sakārtot arī galerijas un apakšgalerijas. Izvēlnē Galerijas paņemiet galeriju un velciet to vēlamajā pozīcijā. Ja jums ir profila lapa un izvēlaties kopīgot galerijas ar iespējotu opciju Publicēt profila lapā, šeit iestatītā secība noteiks, kā tās tiks parādītas jūsu profilā.

Varat arī izmantot pogu Kārtot augšējā labajā stūrī. Noklikšķinot uz tās, jums tiks piedāvātas dažādas galeriju un attēlu šķirošanas iespējas:
Izveides datums: Šī opcija attēlus sakārto pēc to izveides datuma.
Nosaukums: Šāda iespēja attēlus sakārto alfabētiski pēc nosaukuma.
Atlasīt pēc indeksa: Katram attēlam tiek piešķirts pieaugošs indeksa numurs, kad tas tiek augšupielādēts, un jaunie attēli saņem nākamo lielāko numuru. Ja attēlus velkat un nometat manuāli, šis indeksa numurs tiks attiecīgi pielāgots.
Varat arī norādīt, vai šķirošanas secība ir augošā vai dilstošā.

Galerijas statuss

Galerijās tiek parādīts informatīvs marķējums, kas ļauj uzreiz pārbaudīt to statusu.
sadaļā Validēšana: Tas norāda, ka galerijā augšupielādētās fotogrāfijas pašlaik tiek pārbaudītas. Galerijas statuss automātiski mainīsies, tiklīdz fotogrāfijas būs pārskatītas un apstiprinātas.
Privāts: Tas nozīmē, ka galerija un tajā ievietotās fotogrāfijas ir redzamas tikai jums, galerijas īpašniekam, un nav pieejamas citiem.
Koplietošanas: Tas nozīmē, ka tā ir pieejama citiem, pamatojoties uz koplietošanas iestatījumos iestatīto konfigurāciju. Ir pieejama koplietošanas saite, lai ļautu cilvēkiem piekļūt galerijai un apskatīt to. Fotogrāfijas nav iestatītas pārdošanai.
Komerciāla: Tas norāda, ka ir iespējota iespēja atļaut pasūtīšanu. Tas nozīmē, ka galerijā esošās fotogrāfijas var iegādāties saskaņā ar cenrādi un konfigurāciju, ko esat iestatījis tās Pārdošanas iestatījumos.
Izslēgts: Tas norāda, ka galerija vairs nav koplietojama un tādējādi vairs nav komerciāla (pat ja tā ir bijusi). Galerija faktiski ir paslēpta no sabiedrības redzesloka.

Galerijas statuss

 

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties:

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties: