Izstāžu virsraksts

Izstāžu uzraksts

Šī funkcija ir ļoti noderīga izstādēs, jo ļauj potenciālajiem klientiem tieši iegādāties jūsu fotoattēlus, vienkārši skenējot ar fotoattēlu saistīto QR kodu. Ja vēlaties, lai fotogrāfijas būtu pieejamas, vienkārši skenējot QR kodu, varat to izdarīt, izmantojot funkciju Izveidot uzrakstu savā galerijā. Pirms noklikšķināt uz šīs opcijas, varat pievienot galerijā esošajiem attēliem nosaukumu un aprakstu, lai šī informācija parādītos kartītēs blakus QR. Lai to izdarītu, atlasiet fotoattēlu savā galerijā. Izvēlnē pa labi redzēsiet informāciju par fotoattēlu un dažādas funkcijas. Zem informācijas atradīsiet vietu, kur pievienot attēlam nosaukumu un aprakstu, ja vēlaties. Kad esat tos aizpildījis, noklikšķiniet uz Saglabāt izmaiņas. Ja attēlam nepievienosiet nosaukumu, tiks izmantots noklusējuma faila nosaukums.

Image details in the gallery view

Virsrakstu izveides funkciju var atrast divās vietās: Galerijā, noklikšķinot uz vajadzīgās galerijas pogas ar 3 punktiem.

Display options in the gallery

Galerijā bez atlasīta attēla to var atrast izvēlnē pa labi, sadaļā funkcijas.

Options within the gallery

Noklikšķinot uz pogas Izveidot uzrakstu (izstādēm), redzēsiet dažādas iespējas, lai pielāgotu informāciju un kartes izskatu, kā arī priekšskatu, kā tā izskatīsies. Papildus skenējamajam QR kodam kartītēs ir norādīts mākslinieka nosaukums, kas atrodams konta sadaļā Profila un lapas iestatījumi, kā arī attēla nosaukums, uz kuru tas attiecas. Pēc izvēles var iekļaut arī attēla aprakstu.

Export caption data menu

Lai lejupielādētu PDF formātā visas galerijā esošās foto kartītes ar tām atbilstošo QR kodu, vienkārši noklikšķiniet uz Lejupielādēt izdrukājamu PDF failu. Visu kartīšu PDF formātā, kas atbilst katram attēlam galerijā, var lejupielādēt, izdrukāt un izmantot, kur vien vēlaties. Varat arī lejupielādēt CSV failu ar attiecīgo galerijas informāciju, noklikšķinot uz Lejupielādēt lapu (CSV). Izmantojot CSV failu, varat izveidot un noformēt savu uzrakstu.