Īss ceļvedis: Izveidot, kopīgot, pārdot galeriju

Īss ceļvedis: Izveidot, kopīgot, pārdot galeriju

Lūk, vienkāršs soli pa solim, kā izveidot un kopīgot galeriju. Katram solim atradīsiet arī atbilstošos ierakstus ar detalizētiem skaidrojumiem:

  1. Dodieties uz izvēlni Galerijas un noklikšķiniet uz pogas Pievienot. Ierakstiet savas galerijas nosaukumu un noklikšķiniet uz Izveidot.
  2. Tagad jūsu galerija ir izveidota un ir tukša izvēlnē Galerijas. Noklikšķiniet uz tās, lai to atvērtu.
    Galeriju izvēlne
  3. Noklikšķiniet uz Pievienot un pēc tam uz pogas Pievienot attēlus, lai atlasītu fotoattēlus no vietējās ierīces vai tiešsaistes resursa.
  4. Pēc noklusējuma ir izvēlēts viens attēls kā Galvenais attēls. To var rediģēt vai mainīt, noklikšķinot uz pogām virs attēla labajā slejā.
  5. Pielāgojiet galerijas displeju un iespējojiet tādas funkcijas kā ūdenszīmes vai komentāri, noklikšķinot uz Galerijas iestatījumi labajā slejā.
  6. Lai iespējotu kopīgošanu, noklikšķiniet uz pogas Kopīgošanas iestatījumi labajā slejā. Kad šī iespēja ir iespējota, varat konfigurēt tādas opcijas kā koplietošanas nosaukums un apraksts. Tiks izveidota koplietošanas saite, kuru varēsiet kopīgot ar saviem kontaktiem, izmantojot vēlamo metodi. Noklikšķiniet uz Saglabāt, lai aktivizētu kopīgošanu.
  7. Atļaujiet fotogrāfiju sakārtošanu galerijā, noklikšķinot uz Pārdošanas iestatījumi. Kad šī iespēja ir iespējota, varat izvēlēties cenrādi, pievienot akcijas u. c. Kad esat visu iestatījis, noklikšķiniet uz Saglabāt, lai galerijā esošās fotogrāfijas varētu iegādāties atbilstoši iestatītajai konfigurācijai un cenām.

Galerija

Kad galerija ir iestatīta, varat noklikšķināt uz pogas Atvērt, lai piekļūtu koplietošanas saitei un pārbaudītu savu galeriju. Neaizmirstiet kopīgot galerijas saiti ar saviem klientiem, izmantojot izvēlni Kopīgošanas iestatījumi vai citu vēlamo līdzekli. Un, ja esat iestatījis galeriju pirkumiem, pievērsiet uzmanību pirmajam pasūtījumam. Visus pasūtījumus varat izsekot Pārdošanas paneļa izvēlnē Pasūtījumu pārvaldība.