Īpaši nosacījumi projektiem

Īpaši nosacījumi projektiem

Ja plānojat projektu ar lielāku daudzumu un vēlaties pārdot vismaz piecas vienības, varat pieprasīt īpašus nosacījumus, lai izmantotu personalizētu piedāvājumu. Lai to izdarītu, atveriet Pārdošanas iestatījumi projektu, kuram vēlaties saņemt īpašo atlaidi. Šeit atradīsiet pogu Pieprasīt īpašus nosacījumus.

Pārdošanas iestatījumi

Noklikšķinot uz tās, tiks atvērta īpašo nosacījumu veidlapa. Jums būs jānorāda šāda informācija:
Pielāgotais daudzums: Ievadiet nepieciešamo daudzumu; ņemiet vērā, ka minimālais daudzums īpašajiem nosacījumiem ir 5 vienības.
Sākuma datums: Izvēlieties, kad vēlaties sākt pārdošanu.
Beigu datums: izvēlieties, kad vēlaties pārtraukt pārdošanu.
Komerciāla vai bezpeļņas: Izvēlieties, vai pieprasītie īpašie nosacījumi ir paredzēti komerciāliem vai bezpeļņas mērķiem.
Apraksts: Sniedziet detalizētu informāciju par savu īpašo nosacījumu pieprasījumu.
Lai nosūtītu veidlapu, jums ir jāatzīmē izvēles rūtiņa, lai apstiprinātu savu piekrišanu jūsu personas datu apstrādei.
Kad visi nepieciešamie lauki ir aizpildīti, noklikšķiniet uz Izveidot.

Īpašie nosacījumi

Pārdošanas iestatījumos statuss tiks mainīts uz Gaidīšana apstrādei, un jūs saņemsiet no mums e-pasta apstiprinājumu, apstiprinot jūsu īpašo nosacījumu pieprasījuma saņemšanu.

Apstiprināti īpašie nosacījumi

Mēs pārbaudīsim, kurus īpašos nosacījumus varam jums piedāvāt. Pēc apstiprināšanas jūs saņemsiet e-pastu ar īpašajiem nosacījumiem šim konkrētajam projektam. Pēc tam jūs varēsiet saņemt atlaidi, pamatojoties uz apstiprinātajiem nosacījumiem. Tas dod jums iespēju elastīgi piedāvāt savam klientam īpašu cenu šim projektam, pamatojoties uz šiem izdevīgajiem nosacījumiem. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, dzēšot projektu, īpašie nosacījumi tiks dzēsti, un jums tie būs jāpieprasa vēlreiz.