Grupu galerijas

Grupu galerijas

Papildus individuālo galeriju izveidei varat izveidot arī grupu attēlu galerijas, kurām var piekļūt no visām individuālajām QR galerijām. Tas ļauj jebkuram dalībniekam pasūtīt grupas fotoattēlus. Lai to iestatītu, noklikšķiniet uz Pievienot un pēc tam izvēlieties Pievienot jaunu grupas galeriju. Tādējādi tiks izveidota grupas galerija, kurā var augšupielādēt koplietojamās fotogrāfijas.

Grupas galerija

Lai pievienotu attēlus šai grupas galerijai, noklikšķiniet uz Rediģēt, lai to atvērtu. Kad esat galerijas iekšpusē, noklikšķiniet uz Pievienot, pēc tam izvēlieties Pievienot attēlus un izvēlieties vietu, kur tiek glabātas grupas fotogrāfijas, lai tās augšupielādētu.

Pēc noklusējuma grupas galerija pārņem iestatījumus no vecākās galerijas. Ņemiet vērā, ka ir iespējams iestatīt citus iestatījumus, noklikšķinot uz pogas Pārdošanas iestatījumi grupas galerijā un atceļot izvēles rūtiņu Pārmantot vecāku galerijas iestatījumus. Pēc tam jums būs jāatļauj tās sakārtošana un jākonfigurē tās iestatījumi, ļaujot iestatīt atšķirīgu cenrādi, ja vēlaties.