E-pasta veidnes

E-pasta veidnes

Šeit varat izveidot e-pasta veidnes, lai optimizētu saziņu ar kontaktpersonām, ietaupot laiku un samazinot atkārtotu rakstīšanu.

Lai izveidotu jaunu e-pasta veidni, vienkārši noklikšķiniet uz pogas Pievienot. Parādīsies logs, kurā varēsiet izveidot jaunu e-pasta veidni:
Šablons var būt šāds: Nosaukums: Ievadiet e-pasta veidnes nosaukumu. Šis virsraksts būs redzams tikai jums, un kontakti to neredzēs.
Teksts: Šeit ievadiet e-pasta veidnes saturu.
Kad esat aizpildījis laukus, noklikšķiniet uz Saglabāt. Izveidotais veidni tagad parādīsies izvēlnē E-pasta veidnes. Varat izveidot tik daudz veidņu, cik nepieciešams. Lai veiktu izmaiņas kādā veidnē, vienkārši noklikšķiniet uz tās un veiciet nepieciešamās izmaiņas. Pēc izmaiņu veikšanas neaizmirstiet noklikšķināt uz Saglabāt.

E-pasta veidņu logs

E-pasta veidņu izmantošana

Savus e-pasta veidnes varat izmantot, kopīgojot galeriju vai projektu ar kontaktpersonām. Sadaļā Share Settings (Koplietošanas iestatījumi) pēc izvēles Share with Contacts (Kopīgot ar kontaktpersonām ) un kontaktpersonu atlases, ar kurām vēlaties kopīgot, tiks parādīts logs, kurā varēsiet izvēlēties veidni.

E-pasta veidnes izvēle

Šeit atradīsiet lodziņu ar norādi E-pasta veidnes. Noklikšķinot uz tā, tiks atvērts saraksts ar pieejamajiem e-pasta veidnēm, no kurām varat izvēlēties. Kad būsiet izvēlējies veidni, tās saturs automātiski aizpildīs ziņojumu lodziņu. Pēc tam varat to rediģēt pēc vajadzības. Neaizmirstiet noklikšķināt uz Sūtīt ziņojumu, lai nosūtītu ziņojumu atlasītajiem kontaktiem.

 

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties:

Jūsu valodas iestatījumi neatbilst šīs vietnes valodai. Lūdzu, izvēlieties: