Cliparts

Jūsu dizainā ir pieejama plaša klipartu izvēle. Tos var apskatīt, noklikšķinot uz pogas Cliparts labajā izvēlnē.

Cliparts menu in right column

Klipartus var atlasīt pēc kategorijas, ritinot uz leju lodziņu Kategorija un izvēloties kādu no piedāvātajām kategorijām. Tos var arī atlasīt, ievadot atslēgas vārdu meklēšanas lodziņā.

Cliparts Category and Search Box

Noklikšķiniet uz sirds ikonas katra kliparta apakšā, lai saglabātu to kā iecienītāko. Kad sirds ir aktivizēta, klipraksts tiek parādīts izvēlnes augšpusē. To var izmantot, lai atlasītu visbiežāk izmantotos klipartus, lai tos varētu ātri atrast.

Favourite Cliparts selected by heart icon

Lai pievienotu klipartus fotoizstrādājumam, atlasiet klipartus, turot nospiestu peles pogu un velkot tos uz fotoizstrādājuma. Kliparts tiks novietots uz izstrādājuma ar noklusējuma iestatījumiem. Jums būs jāpielāgo tā izmērs un atrašanās vieta, lai tas atbilstu jūsu dizaina vajadzībām.

Kad klipraksts ir atlasīts, virs tā tiks parādīta izvēlne ar rīkiem, lai to apgrieztu. Noklikšķinot uz Spoguļot horizontāli vai Spoguļot vertikāli, klipraksts tiks attiecīgi apgriezts.

Clipart selected with tools on top and right column

Tāpat kā ar pārējiem objektiem, kad klipraksts ir atlasīts, labajā pusē parādīsies pogas ar tā rīku. Kliparta krāsas var mainīt, izmantojot filtrus. Lai iegūtu vairāk informācijas, skatiet rakstu Piemērot filtrus. Atcerieties, ka izvēlnē Atrašanās vieta ir izlīdzināšanas, slāņa un necaurspīdīguma rīki.