Bloķēt pasūtījumus un aizstāt attēlus

Bloķēt pasūtījumus un aizstāt attēlus

Photo Portal piedāvā vairākus veidus, kā kontrolēt klientu pasūtījumus. Pasūtījumi var tikt automātiski pārsūtīti uz mūsu sistēmu vai arī jūs varat tos atbrīvot manuāli.

Ja pirms pasūtīšanas nemainīsiet attēlus, ražošanā tiks izmantota sākotnējā augšupielādētā izšķirtspēja. Jums ir arī divas iespējas bloķēt pasūtījumus. Jūs varat apmainīt attēlus pret augstas izšķirtspējas attēliem pirms pasūtīšanas vai arī varat manuāli apstiprināt katru pasūtījumu, nemainot attēlus. Varat pat apvienot abas iespējas.

Photo Portal sniedz jums iespēju elastīgi kontrolēt savus pasūtījumus tā, kā vēlaties, un nodrošināt, ka jūs saņemat labākos rezultātus.

Attēlu nomaiņa pirms pasūtīšanas

Izmantojot šo opciju, varat ietaupīt laiku, rediģējot attēlus, un vietu failu augšupielādei. Tā ļauj jums augšupielādēt attēlus bez rediģēšanas un zemā izšķirtspējā kā priekšskatījumu. Kad pasūtījums ir izveidots, pirms pasūtījuma apstiprināšanas varat augšupielādēt galīgos attēlus rediģētus un augstā kvalitātē. Šo opciju var atrast izvēlētās galerijas pārdošanas iestatījumos.

Iespējas un informācija galerijā

Jums ir jāaktivizē opcija Aizstāt attēlus pirms pasūtīšanas. Šādā veidā jūs saņemsiet paziņojumu par attēla maiņu, kad tiks izveidots pasūtījums. Pēc aktivizēšanas ir jānoklikšķina uz Saglabāt.

Galerijas pārdošanas iestatījumi

Kad klients veic pirkumu no šīs galerijas, jūs saņemsiet e-pasta vēstuli ar paziņojumu par pasūtījumu. Lai to apstrādātu, varat noklikšķināt uz norādītās saites vai pieteikties Foto portālā un Pārdošanā doties uz Pasūtījumu pārvaldība.

Pasūtījumu pārvaldības panelis

Šeit jūs atradīsiet klienta veikto pasūtījumu ar statusu Gaidīšana ražošanas attēlam. Noklikšķinot uz tā, jūs redzēsiet visu informāciju par pasūtījumu.

Pasūtījums, kas gaida ražošanas attēlu

Šeit jums būs nepieciešams augšupielādēt rediģētos, augstas kvalitātes failus drukāšanai. Ja tie vēl nav retušēti, varat lejupielādēt CSV failu, kurā ir attēlu failu nosaukumi. Jums tas būs jākopē un jāievieto programmā, kuru esat izvēlējies fotogrāfiju retušēšanai, piemēram, Lightroom. Ņemiet vērā, ka Lightroom gadījumā filtru lodziņā jāievada ar komatu atdalītie failu nosaukumi. Piemēram, kā šajā piemērā: wedding_01.jpg, wedding_04.jpg, wedding_02.jpg, wedding_05.jpg, wedding_03.jpg. Tādējādi tiks atvērti tikai tie attēli, kurus jūsu klients ir izvēlējies, ietaupot jums daudz laika, meklējot failus.

Filtra izmantošana programmā Lightroom

Ja attēli jau ir retušēti, atliek tikai tos augšupielādēt. Jūs varat augšupielādēt tos pa vienam, katrā no tiem noklikšķinot uz pogas Upload Image (augšupielādēt attēlu). Ņemiet vērā, ka oriģinālais attēls vienmēr jāaizstāj ar citu attēlu, kurā saglabātas sākotnējās proporcijas.
Ja vietnē Pārdošanas iestatījumi ir aktivizēts Atļaut attēlu rediģēšanu/apcirpšanu, attēlu nebūs iespējams nomainīt ar klienta veikto rediģēto izgriezumu, jo tas var radīt kļūdas.

Gadījumā, ja jūsu augšupielādējamajiem galīgajiem failiem ir tāds pats nosaukums kā aizstājamajiem failiem, varat tos augšupielādēt visus uzreiz, noklikšķinot uz Masveidā augšupielādēt visus attēlus.

Poga Masveidā augšupielādēt visus attēlus

Pēc augšupielādes attēlu statuss attiecīgi mainīsies.

Pasūtījums ar augšupielādētajiem attēliem

Noklikšķiniet uz rediģēšanas rīka, lai redzētu sākotnējā attēla un augšupielādētā attēla salīdzinājumu.

Apgriezts fotoattēls

Lai pasūtījumu pabeigtu, atliek tikai noklikšķināt uz Release order to production (Atbrīvot pasūtījumu ražošanai). Atgriežoties pasūtījuma pārvaldībā, redzēsiet, ka pasūtījuma statuss ir atjaunināts.

Pasūtījums nodots ražošanai

Manuāli atbrīvot pasūtījumus

Ja attēli, kas augšupielādēti visās jūsu galerijās, ir galīgie, retušētie, augstas kvalitātes faili un jūs vēlaties manuāli apstiprināt katru pasūtījumu, varat viegli aktivizēt arī šo opciju. Viss, kas jums jādara, ir jādodas uz pārdošanas un rēķinu iestatījumiem sadaļā Pārdošana un jāaktivizē opcija Manuāli atbrīvot pasūtījumus.

Pārdošanas un rēķinu iestatījumu panelis

Pēc aktivizēšanas visi klientu iesniegtie pasūtījumi pirms nodošanas ražošanā būs jāapstiprina manuāli jums Pasūtījumu pārvaldībā.